Pobieranie dużych plików przez firefox

hmm nie wiem, może spróbuj ostateczności zamknij firefoxa, następnie uruchom ponownie i spróbuj pobrać klikając na link jaki podałeś

1 polubienie

Jak dla mnie:

No to musisz poczekać, aż ktoś ci to wrzuci np. na dysk google i wyśle prywatnie lub próbować jutro od 8 rano dzwonić do Galas Net-u.

Opcjonalnie jeszcze można próbować pobrać przez jakieś proxy / VPN bez blokad i limitów (może będzie stabilne wolne łącze).

Czy też ktoś pomoże to diagnozować i na ile możesz to naprawić w sieci domowej (konfiguracja komputera, routera).


Wrzuciłem na we transfer @nownikto - https://we.tl/N7IJkSvAzo (zniknie za tydzień w piątek z we transfer).

1 polubienie

Czasami jeszcze mi wyskakuje komunikat pobieranie nie powiodło się i przy zwykłych plikach muszę pobierać ponownie.Nie chce się pobrać nadal.Może jutro zadzwonię do operatora.

jest jeszcze jedna metoda skopiuj ten link do Edge jak masz lub Internet Ex… i spróbuj

Jest sens dzwonić do operatora?

wykonaj skany FRST i zamieść je w dziale bezpieczeństwo do analizy może coś masz wyłączone itd. (nie znam się) ale eksperci po analizie logów może pomogą

1 polubienie