Pobieranie filmików z różnych odtwarzaczy online


(Bebok_2) #1

Wiem, że istnieje wiele tego typu programików, ale jeśli jakiś działa na YT to nie jest kompatybilny z innymi mniej popularnymi playerami. Do tej pory używałem free download menager, posiadał opcję wyświetlania w mozzilli paska nad odtwarzanym filmikiem, celem jego pobrania, chyba pobierał filmik w locie tzw. strumieniowanie, w każdym razie wyszukiwał, bo skopiowanie linku z paska przeglądarki było nieskuteczne. Niestety nowsze wersje firefoxa mają wyłączone wsparcie dla tej wtyczki i FDM po prostu nie działa. Poszukuję darmowych programów działających podobnie, zależy mi na kompatybilności z różnymi serwisami.


(krystianspoko) #2

Jaka przeglądarka?


(mamrotek) #3

Próbowałeś wtyczki do firefoxa DownThemAll?

 


(krystianspoko) #4

Ja osobiście polecam wtyczkę do firefoxa video download helper tu link: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/video-downloadhelper/ Pobiera z każdej strony.


(Bogdan_G) #5

To nie jest tak, że jedną wtyczką można pobierać wszystko. Video download helper potrzebuje zainstalowania convertera, bo z YT nie daje rady. Download flash & video, łyka z YT, aż miło. Zestaw niezły.

Co do pobierania z każdej strony, to bywają zabezpieczone odtwarzanie filmów i dopiero specjalistyczne programy do video capture dają radę. Są mity i bzdury, ale video download helper nie pobierze z każdej strony.


(krystianspoko) #6

Albo mówisz błędnie albo ja czegoś nie łapię. ja zainstalowałem video download helper i nie pobierałem nic więcej. gdy wszedłem na yt i wybrałem swój filmik to video download helper pobierało bez problemu w różnych formatach avi mp4 i kilka innych. osobiście bardzo gorąco polecam tą wtyczkę. jest najlepsza.


(Bogdan_G) #7

krystianspoko - To pewnie jakiś inny d. helper. U mnie wyświetla monit przy próbie pobrania http://prntscr.com/88vw57

 

Jak widać przy ikonie, jest 7 różnych plików do pobrania. Za to d. flash & video pokazuje pliki do pobrania wg rozdzielczości i pobiera bez instalowania jakiegoś konwertera http://prntscr.com/88vxn7


(gregor23) #8