Pobieranie filmów z internetu pomóżcie!


(Lalek44) #1

Witam mam problem a mianowicie chce pobrać film z internetu.Tylko jest mały problem to jest rosyjska strona i żadne strony typu getvideo.pl nie działają.Czy jest może jakiś program dzięki któremu pobranie filmu jest możliwe??Z góry dzięki za odpowiedź!


(Lukaszk 89) #2

Poczekaj aż się zbuforuje i w tymczasowych plikach przeglądarki go poszukaj.


(Lalek44) #3

A nie ma innego sposobu, żeby pobrać ten film? ;/


(przemox) #4

Nie wiem, jakiej przeglądarki używasz. W Firefoksie są ze dwa dodatki, które ściągają niemal wszystko.


(Michaił) #5

Przedstawiam Ci:

Program: GetFLV... płatny ale masz 14 dni testów. Za jego pomocą pobierzesz film FLV z dowolnej strony i w dodatku go skonwertujesz.

:arrow: Strona (klikasz DOWNLOAD NOW)

:arrow: Po zainstalowaniu, włączasz program i z lewej strony masz panel boczny. Klikasz FLV Browser. Pojawia ci się przeglądarka w oknie programu. W miejsce adres wpisujesz adres strony np. http://www.google.pl xD albo http://www.youtube.pl albo http://www.twoja-rosyjska-strona.ru...

:arrow: Jeżeli tylko program wykryje jakiś film .flv to na dole okna programu jest taka biała tabelka i pojawi się nazwa oraz odnośnik do filmu. Klikamy na nazwe i wtedy aktywuje nam się przycisk DOWNLOAD z prawej strony.

:arrow: Po wcisnięciu Download odnośnik zniknie nam z tabelki. Teraz wracamy do lewego panelu i klikamy FLV Downloader. I teraz w tej tabelce mamy nazwe filmu oraz szczegóły odnośnie pobierania (predkosc itp) oraz rozmiar. U góry mamy 4 przyciski nawigacji. Nowy, Start, Stop oraz Usuń - w trakcje pobierania kasuje plik)

:arrow: Jeżeli chcesz szybko skonwertować film to możesz skorzystać z następnej funkcji - FLV to Video Converter. Nie wiem czy działa czy nie więc się nie wypowiem. Korzystam z innego programu.

To tyle, masz jakieś pytania, pisz.

Strona oficjalna: http://www.getflv.net/ jak umiesz angielski to tam masz opis funkcji :))

Powodzenia.


(Frog) #6

Alczan , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Lalek44) #7

Niestety ten program nie wykrył tej strony ;/


(Michaił) #8

poodaj nazwe strony to pokombinuje...


#9

Weź uruchom sobie IE , wejdź na stronę , poczekaj aż filmik się załaduję do końca , wejdz w folder tymczasowych plików IE , i tam poszukaj .

To chyba najprostrza metoda