Pobieranie i instalacja sterowników - można to uprościć?

Cześć!

Według mnie najgorszą częścią instalacji systemu jest instalacja sterowników. Zastanawia mnie czy istnieje możliwość zainstalowania programu, który wszystkie sterowniki sam pobierze i zainstaluję?

Jeśli tak to jaki to program? Jak wygląda jego konfiguracja - sam znajduje jakie mam podzespoły i pod nie szuka sterowników?

I czy zainstaluje on także aplikacje od mojego producenta laptopów np. sterownik odpowiadający za funkcje klawisza FN, albo paska do pogłaśniania i przyciszania głosu w laptopie? Albo np.Quick Play’a?

Sa na rynku programy takie ale platne ;] najlepiej kup se chipa, komputer swiat, pc format… i tam takowe czasem sa, jezeli nie to napisz do nich i popros to w nastepnym numerze bedzie twoj ukochany programik za free (cena gazety) pelna wersja za cene gazety bo czasopismo placi producentowi za to ze moze udostepnic program w pelnej wersij masowo :slight_smile:

Nie wszystkie są płatne, pod tym względem polecam DriverMax po rejestracji masz możliwość pobierać darmowo dwa sterowniki na dobę, :slight_smile:

:?

Device Doctor w 100 % bezpłatny, tyle że stery należy pobrać ręcznie i samodzielnie zainstalować, ale wyszuka praktycznie wszystkie.

http://www.devicedoctor.com/

Możesz zintegrować stery z instalką systemu, bądź po zainstalowaniu systemu zainstalować sterowniki, zrobić obraz partycji systemowej i z niego stawiać system po awarii.