Pobieranie pilków w FF

Witam!

Czy jeśli przy pobieraniu pliku przez FF kliknę w okienku pobierania na “wstrzymaj”, to będę mogła później zacząć pobieranie od tego momentu?

Plik jest dość duży i jednorazowe pobranie byłoby dość kłopotliwe. Może wie ktoś jak można to przyśpieszyć ( oprócz zmiany prędkości łącza :wink: ), lub chociaż zassać go “na raty”.

Tak, wybierzesz opcje “kontynuuj” ale nie mozesz wylączyc przeglądarki, zresztą pojawi się odpowiedni komunikat, że jesli zamkniesz to anuluje Ci sciąganie pliku.

Problem w tym, że ja chcę wyłączyć komputer…

Ojj, to masz problem :slight_smile:

W takiej sytuacji pobieranie pliku nie będzie kontynuuowane…

Aby ominąć ten problem możesz użyć menadżera probierania takiego jak FlashGet.

Czy to cuś nie ma przypadkiem spryware i jest free ? Nie będzie potem błędów w pobranym pliku ?

Dokładnie :smiley: Nic nie zdziałasz młoda. Ja używam FF i Flashgeta i przy pobieraniu większych plików jest OK :slight_smile:

EDIT: Flashget jest darmowy ale ma reklamy czyli adware. Ja tam jakoś nic nie mam syfów…mały zestawik programów i po kłopocie :slight_smile:

  1. TAK.

  2. Raczej NIE.

Ja proponuje zamiast Flashgeta: DAP

Z darmowych i wolnych od spyware menadżerów pobierania polecam Free Download Manager lub WellGet :slight_smile:

Co???

Przecież DAP na najwięcej syfów z wszystkich programów do pobierania :?

zaden DAP, zaden Flashget. oba instalują syf. Bez syfu jest np Leechget 8)

Też ma spyware. :? I to dużo.

Polecam:

  • WellGet

  • LeechGet

Darmowe i podobne jak DAP i FlashGet.

niom

ja ci polecę takie cacko,bez syfu i innych szpiegow:

leechget

A czy nikt z Was nie słyszał o StarDownloader?

Nieprawda. Wersja 7.4 jest już czysta. A jak płacisz, to nie oglądasz reklam.

jak płacisz, ale zwykla ma reklamy i syf :?

A co to czat, czy Forum komputerowe.

Pogadajcie sobie na GG.

Jaki syf ?,nie mam trojanów,Star Downloader jest naprawdę dobry

Ściągnełam tego LeechGet’a i Star Downloader’a. Oba są cacy. Dzieki :slight_smile:

oprocz polecanych (swietnych) Free Download Manager i WellGet mozna jeszcze zaproponowac calkiem niezlego TrueDownloader, ktory posiada nawet wlasna wtyczke do FF.

http://francis.dupont.free.fr/truedownloader/