Pobieranie plików i MIE2

Witam!

Mam problem z menadżerem pobierania plików i jego integracją z przeglądarką MIE2. Otóż mimo moich ustawień w opcjach tej przeglądarki muszę nieźle się nakombinować by się uruchomił program do pobierania danych.

Dzieje się to nie tylko z FlashGet`em ale z innymi mam ten sam problem.

Czy ktoś wie jak temu zaradzić, bo z tego powodu nie chcę reinstalować sytemu.:slight_smile:

całkiem niedawno odbyła się na forum debata w sprawie managerów pobierania plików!! poszukaj sobie na forum; ogólnie większość użytkowników form zgodnie stwierdziła, że używanie tego typu softu niesie ze sobą przykre konsekwencje typu; szpiegi; trojany; itp. itd. zatem jeżeli korzystasz z niepłatnych wersji managerów to lepiej się zastanów nad używaniem takowych pomocy!!

Oto ta debata: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 6163#56163

W przypadku flash geta wystarczy prawoklik i pobierz za pomocą flash geta. To też nie działa u ciebie??

Czasem działa a czasem nie , gdy próbuję pobrać coś z dobrych programów lub innych stron.

Zainstalowałem leech geta i dzieje się to samo tj. nie zawsze uaktywnia mi się program leech get, a w opcjach mam wszystko dobrze ustawione.