Pobieranie video ze strony

Nie jestem pewny czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale mam duży problem.

Chcę pobrać video zamieszczone na tej stronie:

http://www.dobremedia.org/index.php/com … m-ccc-cz-2

Wyszukałem w kodzie strony adres http:

http://www.dobremedia.org/components/co … =333&pid=1

Który umożliwia wyświetlenie dokładnie tego pliku którego szukam.

Niestety próbowałem już chyba wszystkiego co udało mi się znaleźć (jdownloader, streamtransport, vso, trzy wtyczki do firefoxa itp.) i przedsięwzięcie zawsze kończy się niepowodzeniem.

Proszę o pomoc.

Hmm może i próbowałeś ale sprawdź IDM(Internet Download Manager) i FDM(Free Download Manager)

Próbowałem tymi narzędziami, które podałeś, ale nie da się albo ja nie umiem tego zrobić. Za każdym razem jedyne co mi się udało zrobić to pobrać minimalny plik player.swf, który waży 46kb i nie wiem co dalej miałbym z nim zrobić bo jasne jest, że nie jest to cały film.

Pobierz maxthon portable, który ma opcje oderwania video i zapisu oglądanego video na dysk.

http://portable.info.pl/maxthon-portable/

Doskonały pomysł. Bardzo Panu Bogdan_G dziękuję. Warto wiedzieć o takiej opcji na przyszłość. Sam dawno temu korzystałem z tej przeglądarki, ale wtedy chyba jeszcze tej opcji nie było. Niestety nawet i w tym przypadku opcja pobrania tego video jest zablokowana. Po prostu klawisz Download jest wyszarzony i nie da się go nacisnąć.

Proszę o kolejne propozycje rozwiązania tego problemu i dziękuję za te, które już od Was otrzymałem. Czy ktoś umie mi pomóc, czy muszę przyjąć, że tak zabezpieczonego materiału video nie da się pobrać?

Przyszedł mi na myśl ant video - taki dodatek do firefoxa. Bardzo ładnie odtwarza z neta i bardzo ładnie też pobiera. Wypróbować nie zaszkodzi Panie MajsteR8.

Coś mnie przekonuje do tego, żeby wyrazić wątpliwość, czy to video nie jest zablokowane jakimś programem, przed pobraniem. Można zablokować wszelkie treści, od tekstu, do video. Jedynym sposobem ominięcia tego, są programy do przechwytywania obrazu i dźwięku, jakieś bandicam, screenpresso, recordzilla screen recorder, czy ‎WM Capture.

Dzięki za pomoc. Rzeczywiście video jest tak zablokowane, że żadną miarą nie da się go pobrać. Skorzystałem więc z drugiej porady i spróbowałem przy pomocy Any Video Recorder’a. Ponieważ jest darmowy. Zgrywanie przebiegało zgodnie z planem, ale ze względu na zwolnienia internetu i komputera filmik co chwilę się przycinał. Przez co był zgrywany z tymi zacięciami. Postanowiłem więc odłożyć to trochę w czasie, ale już teraz bardzo dziękuję za pomoc. :smiley:

Gdy chodzi o prawidłowe wyświetlanie filmu z zacięciami, to wg mnie najlepszy ten player http://portable.info.pl/umplayer-0-98-portable/ Nie zatrzymuje się. Ma pomijanie uszkodzonych klatek, odtwarza wszystko, ma kodeki, czasem woła o zaktualizowanie do smplayer, ale to drobnostka. U mnie jest domyślnym odtwarzaczem. Nie potrzebuje przegladarek, żeby łączyć się z YouTube, - ma bezpośrednią wyszukiwarkę YouTube.

A ja polecam niezawodny http://www.dobreprogramy.pl/HiDownload, … 13003.html :slight_smile: