Pobieranie z dobreprogramy problem z ikonami

Cześć ,pobrałem ostatnio kilka programów z waszej stronki i po pobraniu programów na pulpicie mam ikony pobranych programów+ ikony dodatkowe np mam CCLEANER -ikona właściwa i ccsetup -jest to ikona ccleaner dawniej gdy pobierałem programy nie miałem dodatkowych ikon .

Z tego co się orientuje przy pobieraniu zapisało mi automatycznie programy na pulpicie i teraz co zrobić aby nie mieć tych programów na pulpicie? czy moge je usunąć? (bo w program files mam je równiez zapisane) przenieść się ich nie da z pulpitu.Bardzo mi zalezy aby zwolnić miejsce na pulpicie.

Plik ccsetup to jest instalator tego programu.

Po zainstalowaniu programu możesz usunąć ten plik.

Kliknij prawym klawiszem myszy na pliku i wybierz Usuń, a następnie opróżnij kosz.

Żeby usunąć z pominięciem kosza zaznacz plik i naciśnij Shift+Delete

Jeżeli chcesz zmienić folder, do którego mają wędrować ściągane pliki musisz to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Spróbuj ściągnąć jakiś program klikając na “linki bezpośrednie” wybierając odpowiednią wersję 32 bit lub 64 bit, w zależności jaki masz system i zobacz czy dalej masz problem z dwiema ikonkami. Przypuszczam, że nie wiesz, że od jakiegoś czasu dobreprogramy.pl domyślnie “wciska” każdemu swój Downloader być może stąd twój problem.

Dziękuję za odpowiedzi problem rozwiązany.