Pobieranie z megaupload


(Alex Magic) #1

Czy jest jakiś sposób aby pobierać z tego serwisu bez instalowania toolbara? Sposób z wpisem w about:config nie działa od pewnego czasu.


(VPN) #2

Oczywiście, że jest. Pewnie używasz Firefoksa - zainstaluj rozszerzenie Megaupload SX 3.2. Wtedy w menu Narzędzia pojawi się dodatkowa pozycja Megaupload 3 > Enabled, Disabled. Rozszerzenie możesz pobrać tutaj: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3843

UWAGA! Ponieważ rozszerzenie to zmienia User Agenta, czyli identyfikację przeglądarki na IE należy je włączać (pozycja Enabled) tylko podczas pobierania z Megaupload, bo pozostawienie go włączonego może powodować błędy z JavaScript na niektórych stronach.


(Pucekmateusz) #3

Trochę bezsensowne działanie, przecież po to są te toolbary aby serwis na siebie zarabiał…

Likwidując to użytkownicy tylko przyczyniają się na szkodę serwisowi, który hostuje pliki i który przecież musi się z czegoś utrzymywać :slight_smile:


(VPN) #4

mateo1990 - zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy. Megaupload Toolbar to po prostu spyware (oprogramowanie szpiegujące), w dodatku niepotrzebnie obciąża przeglądarkę, więc zupełnie nie dziwię się, że ludzie szukają innego sposobu.


(Pucekmateusz) #5

Ano, jeśli tak to oczywiście masz racje. Moja wiedza nie była pełna w tym przypadku - myślałem że to jest zwyczajna reklama. Co do takich nieuczciwych firm, które stosują spyware to jest najlepsze rozwiązanie - bojkot ich usług i tyle : )