Pobieranie z youtube w HQ

(Tomekp90) #1

Witam.

Zastanawiam się czy jest możliwość pobierania z youtuba filmów w wysokich rozdzielczościach? Jak wiadomo niektóre filmy można obejrzeć w lepszej rozdziałce lecz klikając w tą opcję nie zmienia się link i w normalny sposób np. przez keepvid.com nie da się go pobrać w lepszej jakości. Czy Wy macie jakieś pomysły na to?

Pozdrawiam

(adam749) #2

Jest możliwość w wyższej rozdzielczości ale napewno nie HD.

Poza tym nie da się zrobić z filmiku 10MB filmiku 50MB.

(Tomekp90) #3

chyba mnie nie zrozumiełeś.. chodzi o to, że niektóre filmy można obejrzeć w 2 jakościach obrazu. TU masz przykład. chcąc obejrzeć w lepszej jakości wystarczy kliknąć oglądaj w wysokiej rozdzielczości. Nie chodzi mi o wyciąganie ze zwykłego filmiku rozdzielczości HD. HQ (high quality) nie oznacza formatu HD. wie ktoś jak taki plik zapisać?

a dodam, że zapisując taki plik przez strone typu keepvid.com zapisuje on się z słabszą jakością.

(adam749) #4

Hmmm... Czekaj aż się zbuforuje ten z HQ i wchodzisz w pamięć podręczną przeglądarki i kopiujesz plik. Potem sobie konwertujesz na jaki chcesz format.

(Tomekp90) #5

gdzie jest to w ff 3?

(Placio74) #6

http://keepvid.com/

Firefox + Greasemonkey + jeden ze skryptów userscript

(Tomekp90) #7

Placio74 jak korzystać z tego greasemonkey + krypt Download Youtube Formats?

dobra juz wiem. dzięki za pomoc.

(Krystek1858) #8

heh sciagnij sobie real playera bedziesz mogl sciagnac kazdy filmik z kazdej strony jest taka opcja w real playerze bez sciemy