Poblemy ze sterownikami nvidia po instalacji gry metro LL

(Emanes) #1

Witam, po zainstalowaniu gry Metro Last Light, po próbie jej włączenia na monitorze od razu pojawił się komunikat " Przekroczony limit " po restarcie kompa bios wgrywa się normalnie, logo windows'a tez tylko jak ma się pojawić panel powitalny to znów ten sam komunikat jw. Reinstalacja sterowników od nvidia nie pomaga, różne wersje już próbowałem. W trybie awaryjnym odinstalowałem kartę graficzna po czym komputer włączył się normalnie, po chwili wymuszony restart systemu bo się karta zainstalowała automatycznie i problem powraca. Karta to MSI Geforce 8600GTS. Pomocy ?!?!

(Mas3ter) #2

Twoja karta nie nadaje się do tej gry jest stara i bardzo słaba nawet Metro 2033 nie pójdzie a co dopiero Last Light.

(XMan) #3

J/w.

Tu masz wszystkie wymagania gry, minimalne/zalecane/optymalne:

(Emanes) #4

Dobrze z tym się pogodziłem tylko powiedzcie jak to odczarować :stuck_out_tongue_winking_eye:.

Jak mam zainstalowane sterowniki od grafy to nie mam obrazu na monitorze nic nie mogę zrobić... w tej chwili korzystam z grafiki zintegrowanej, czyli w żadną gierkę już nie pogram. Pozdrawiam

(bart86) #5

uruchom system w trybie awaryjnym i zainstaluj prawidłowy sterownik od nvidii

(Agatonster) #6

emanes ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Emanes) #7

Witam :wink: robiłem to parę razy, bez rezultatu. Użyłem różnych wersji sterowników a problem pojawia się przy instalowaniu sterowników i po re-boocie systemu brak obrazu, na monitorze komunikat "Przekroczony limit". Po odinstalowaniu sterów od karty graficznej jest obraz do momentu instalacji sterowników domyślnych z Windowsa.

(rgabrysiak) #8

To może spróbuj w ten sposób:

(Emanes) #9

Zaraz sprawdze i mam nadzieje ze to cos da, po odinstalowaniu starych sterownikow uzywalem CCleanera tak btw. Pozdrawiam

-- Dodane 02.07.2013 (Wt) 22:24 --