Pobranie sterów oraz jaki produkt w kompie

Witam mam problem otóż chciałem wypalić płytę dwuwarstwową i niestety się nieudało wypaliło tylko 20% i do kosza a już wypalałem za pomocą programu CloneDVD zaznaczyłem tylko w opcjach że chcę wypalić dwuwarstwówkę i bez żadnego problemu poszło pozatym zawsze wypalam tylko i wyłącznie razy 1.Mam pytanko a zarazem i prośbę do WAS czy trzeba na bieżąco niewiem co ile wgrywać uaktualnienia do niewiem czy dobrze piszę ale ostatnio pisałem na forum i dostałem link już ze wszystkim zaco wielkie dzięki BIOSU płyty głównej oraz nagrywarek a są nimi LG oraz PLEXTOR do PLEXTORA dostałem 2 płyty ale niewiem czy są to jakieś stery do niej bo itak bez instalacji tych dwóch płyt śmiga bez problemu.Płytę główną posiadam:GIGABYTE model GA-M57SLI-S4 a modele nagrywarek niewiem jak sprawdzić i podać ponieważ gdzieś zawieruszyły mi się papierki od nich a niebędę zciągał obudowy jest jakaś inna metoda aby podać konkretne dane na temat tych modeli czy raczej jest to zbędene.

właściwie to uaktualnia się BIOS czy to płyty głównej czy nagrywarki dopiero wtedy gdy coś nie działa lub uaktualnienie wprowadza jakieś nowości lub usuwa jakieś błędy uniemożliwiające ( w stosunku do oryginalnej wersji biosu) np pracę lub utrudniającą ją.

Menadżer urządzeń wbudowany w system, everest, sisoft sandra.

co masz w srodku, to tylko organoleptycznie mozna sprawdzic, ale…

everest, aida32, SIW czy cpuz, pokaza mniej(lub)wiecej, co chcesz 'zobaczyc;

aktualizacje sa przeciez po to, by wyeliminowac bledy - pierwszy raz nie zawsze jest udany :stuck_out_tongue: