Pocenie się rąk na Razer DeathAdder

Zamierzam sobie kupić tego Razera głównie ze względu na to że moja ręka na obecnej myszce A4Tech X-750F się strasznie poci i mnie to denerwuje… duży dyskomfort. Mówią że ten razer to lider. Proszę posiadaczów o opinię jak się mysz sprawuje i co najważniejsze czy się ręka na niej nie poci?

Nie, lubię wygodne myszy i trwałe… nie mam ochoty wymieniać co kilka miesięcy - lepiej raz a porządnie. Twój komentarz jest nie na miejscu

Myślałem, że A4Tech X-750F jest porządna… moja mysz kosztowała 9zł i działa już 2 rok… więc nie rozumiem czemu A4Tech X-750F jest nie trwała? A może nią żucasz o ściane?

Ty czytasz czy oglądasz?

czy w tym kraju nie można sobie kupić czegoś lepszego żeby inni nie puścili durnych odniesień?

Kupuj ale nie pisz, że A4Tech X-750F jest nie trwała.

:x proszę cie jak nie masz nic sensownego na temat do powiedzenia nie udzielaj się w tym wątku… spytałem o konkretna rzecz a nie o to czy a4tech jest trwała czy nie, robisz zbędny syf w topicu… może tobie by nie przeszkadzało że się ręka poci na myszce ale mi to przeszkadza

On nie pisze, że A4Tech X-750F jest nie trwała.

Scorpio , Wymienia ją bo jego jest nie trwała.

bartek46op , DeathAdder dobra mysz do “śmigania” kursorem po pulpicie (lecz niestety nie jest z gąbki wchłaniającej pot, ale pochwalić kolegom się można).

Człowieku, gdzie tak napisałem? Zmieniam ją bo się ręka na niej poci co jest częstym objawem z racji tego że myszka jest połyskująca… masz jakiś problem ze sobą to nie próbuj zrobić z innych głupców. Skoro tak często wspominasz o tym szpanu to pewnie sam tak robisz ale niestety zmartwię cie ja używam sprzętu do tego do czego jest przeznaczony a nie do szpanu.

bartek46op , mam tą mysz od dzisiaj, jeszcze jej nie używałem. ale myślę że trochę pocić się zawsze będzie…

OT --> Kosz

No właśnie, napisałem wyżej, że nie jest zrobiona z gąbki, ale myszą po pulpicie można śmigać tak jak i tamtą.