Pocenie się rąk na Razer DeathAdder


(system) #1

Zamierzam sobie kupić tego Razera głównie ze względu na to że moja ręka na obecnej myszce A4Tech X-750F się strasznie poci i mnie to denerwuje... duży dyskomfort. Mówią że ten razer to lider. Proszę posiadaczów o opinię jak się mysz sprawuje i co najważniejsze czy się ręka na niej nie poci?


(system) #2

Nie, lubię wygodne myszy i trwałe... nie mam ochoty wymieniać co kilka miesięcy - lepiej raz a porządnie. Twój komentarz jest nie na miejscu


(Piotrek_20) #3

Myślałem, że A4Tech X-750F jest porządna.. moja mysz kosztowała 9zł i działa już 2 rok.. więc nie rozumiem czemu A4Tech X-750F jest nie trwała? A może nią żucasz o ściane?


(system) #4

Ty czytasz czy oglądasz?

czy w tym kraju nie można sobie kupić czegoś lepszego żeby inni nie puścili durnych odniesień?


(Piotrek_20) #5

Kupuj ale nie pisz, że A4Tech X-750F jest nie trwała.


(system) #6

:x proszę cie jak nie masz nic sensownego na temat do powiedzenia nie udzielaj się w tym wątku... spytałem o konkretna rzecz a nie o to czy a4tech jest trwała czy nie, robisz zbędny syf w topicu... może tobie by nie przeszkadzało że się ręka poci na myszce ale mi to przeszkadza


(Emilmlo) #7

On nie pisze, że A4Tech X-750F jest nie trwała.


(Piotrek_20) #8

Scorpio , Wymienia ją bo jego jest nie trwała.

bartek46op , DeathAdder dobra mysz do "śmigania" kursorem po pulpicie (lecz niestety nie jest z gąbki wchłaniającej pot, ale pochwalić kolegom się można).


(system) #9

Człowieku, gdzie tak napisałem? Zmieniam ją bo się ręka na niej poci co jest częstym objawem z racji tego że myszka jest połyskująca... masz jakiś problem ze sobą to nie próbuj zrobić z innych głupców. Skoro tak często wspominasz o tym szpanu to pewnie sam tak robisz ale niestety zmartwię cie ja używam sprzętu do tego do czego jest przeznaczony a nie do szpanu.


(matio) #10

bartek46op , mam tą mysz od dzisiaj, jeszcze jej nie używałem. ale myślę że trochę pocić się zawsze będzie...


(Frog) #11

OT --> Kosz


(Piotrek_20) #12

No właśnie, napisałem wyżej, że nie jest zrobiona z gąbki, ale myszą po pulpicie można śmigać tak jak i tamtą.