Pochwały znikają

Jestem ZA

w sumie pochwały zwiększają morale użytkownika, który je dostaje, ale Lazikar każe user musi :slight_smile:

Pewnie , a umnie ego rośnie :roll:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak, Szymon mówi pochwały znikają i nie ma odwrotu…

Wspaniała teza po prostu :slight_smile: :brawo:

Ciekawe z ilu osób składała się komisja :?

BTW czyżby administracja bała się demokratycznego głosowania :?:

Skoro faktycznie userzy nie chcą pochwał, niech będzie to jakoś udowodnione.

A więc - proponuję ankietę

Chciałbym ci przypomnieć, iż vortal (a co za tym idzie - forum) to własność prywatna.

I lisek do spółki z resztą administracji mogą zrobić to, co im się podoba.

I naprawdę ani nie muszą się pytać nas o zdanie, ani nie muszą się nam tłumaczyć.

Notabene w wątku o amnestii ostrzeżeń jakoś nikt nie krzyczy, że administracja sama podjęła decyzję. :stuck_out_tongue:

A ja przypominam, że forum tworzą nie żadne liski, a my - userzy.

Jezeli wziąsc ogół tych pochwał i plusików, to mozna dojśc do wniosku ze nie był to najlepszy pomysł , było więcej kłutni niz pozytku z tego.

Więc pomyłs uważam za jak najbardziej dobry, i wpełni uzasadniony.

Tez prawda, ale i tak większośc che zniesienia ich więc :wink:

No więc właśnie chcę ankietę, żeby sprawdzić, ilu jest z tej większości :slight_smile:

Ja jestem za tym pomysłem z ankietą. Userzy powinni o tym decydować… :stuck_out_tongue:

My, userzy, tworzymy forum jako całość. Nasze posty, to, co piszemy i jak piszemy, nasze wzajemne relacje, tworzą obraz forum i stanowią o jego wizerunku. I to jest nasz wkład w rozwój i istnienie forum.

Ale sprawy techniczne, dodawanie i usuwanie różnych hacków i bajerków, to już rola (i wyłączne prawo) administracji.

lisek na forum jest tylko jeden, jest twórcą i administratorem zarówno vortalu, jak i forum. To on do spółki z lazikarem dba o to, żeby forum funkcjonowało.

Nas, moderatorów, nie musicie kochać, ale adminom trochę szacunku się należy.

Szanowny panie Canaletto odrobina poszanowania dla starszego wiekiem :!: :!: :!:

A te Liski jak zechcą nacisną jeden przycisk i możesz sie pożegnać z forum dobrych na wieki.

Równie dobrze mogą np. od jutra zawiesić dzialność forum lub je całkiem zlikwidować bo mają do tego prawo. A Ty masz tutaj tyle do powiedzenia co nic gdyż:

Więc radzę odrobinę pomyśleć, zanim znowu wyskoczysz z jakąś głupotą :!: :!: :!:

A co to ma za znaczenie kolego. Szukasz zadymy to zmień piaskownice, bo widać o co ci chodzi.

Dla informacji wszystkich własnie biorę się za wyłączanie pochwał. Za kilka minut będą historią.

Nareszcie :slight_smile:

Juz są.

W niedługim czasie wszystkie istniejace pochwały takze znikną, więc nie dziwić się że na kontach nie mamy pochwał.

Nie bądź… bezczelny :?

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś że tak powiem problemy z czytaniem: ten temat jest ogłoszeniem decyzji administracji, a nie polem do polemiki

Od dnia dzisiejszego mechanizm pochwał przestał funkcjonować, a wszystkie do tej pory przyznane będą sukcesywnie kasowane.

Topic ma charakter informacyjny, więc zostaje zamknięty.