Pochwaly

najlepiej zapytać tych którzy sobie nabijają licznik pochwał :x

Już sobie sama na to odpowiedziałaś wcześniej! :slight_smile:

Tak, jak już napisał Boczi - “normalne zjawisko”, nie wszystko bowiem w życiu przekłada się na korzyści materialne, czasami trzeba i coś na podreperowanie ducha… :wink:

Hmm…no to faktycznie takie osoby musza miec niezle z glowa. Czy to znaczy, ze gdybym komus takiemu podziekowala na priwa, a nie na forum, to bylby nieszczesliwy? :!:

osoby te zapewne myślą ze zostaną uznane za autorytet na forum jak bedą mieli dużą ilość pochwał :wink: :wink:

Co komu z tych pochwał jak jego posty są do niczego! Wystarczy na bieżąco popisać na forum przez miesiąc i widać kto jest kto i na kogo można liczyć. A pochwały no cóż? To zależy jak kto to odbiera i zapewne są tego plusy jak i minusy. Bez wprowadzanie pochwał forum to jest naprawdę wzorcowe i cieszy się dobrą opinią wśród internautów i powodzeniem. Moim zdaniem wprowedzenie tych pochwał wprowadzi na forum trochę oszołomizmu! Pozdro.

Dlatego napisałem, że sytuacja jest monitorowana.

W razie nadużyć - będą konsekwecje i tyle

waterproof napisala:

A moze to dlatego, ze juz 1751 ( !!

Daruj sobie takie komentarze :evil:

Jesteś tu za krótko, żeby wyciągać takie wnioski - błędne z resztą :evil:

Poza tym masz kłopoty ze wzrokiem…

Gdzie widzisz 1751? :stuck_out_tongue:

Zgadza się, ja też Was obserwuję! :wink:

strumienianin napisał:

tobie nigdy nie zdarzylo sie wcisnac klawisza obok? Spokojnie, usiadz w fotelu, zrelaksuj sie albo wyjedz na wakacje 8)

Poza tym widze, ze jest tu towarzystwo wzajemnej adoracji.

To źle widzisz.

Ale jesteś na tyle nową userką tego forum że o pewnych sprawach nie masz zielonego pojęcia. Więc na drugi raz zanim wyrazisz taką opinie zastanów się najpierw czy nie wyrządzasz tym komuś krzywdy :roll:

Dobrze widzisz, ja brdzo lubię adorować Fiestę :PPP ale ostatno coś go zaniedbuję, jednak żywię nadzieję, że mi to wybaczy. :hahaha:

To bardzo przystojny mężczyzna :smiley:

A tak poważnie, są ludzie, którzy lubią być dowartościowani w sposób jaki obecnie funkcjonuje na Forum i to głównie dla nich jest zrobione. :twisted:

Są tacy, którzy znają swoją wartość i nie potrzebują tego typu “pochwał” :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich pochwalonych i tych, którzy tego zaszczytu jeszcze nie doznali :okulary:

zaniedługo bedzie do nich mówić “szczęść boże” :]

A jaki to zaszczyt :?: :lol:

A Ty może usłyszysz “Z Bogiem!” :lol:

Spytaj tych, którzy go doznali :smiley:

:okulary:

Złączono Posta : 07.07.2005 (Czw) 21:55

Mario, powinineś napisaś:

Za niedługo Golden Finger będzie…

lub jeśli bezpośrednio do mnie to nie w 3 osobie:

Za niedługo będziesz…

Tak więc idź i więcej nie g…sz :smiley: :slight_smile:

:okulary:

To nie fiesta napisał :PPP

Jak to rozumieć :x :hahaha:

:okulary:

Złączono Posta : 07.07.2005 (Czw) 22:47

Fiesta, a co za różnica Ty czy ja :PPP :hahaha: i tak na jedno wychodzi, a mamy podne zdanie w wielu tematach :smiley: , tak więc cytownie nas można stosować zamiennie :smiley:

:okulary: