PocketPC a pojemność karty SD

Witam!

Mam taki problem: znajomy dał mi Pocket PC + karta SD 2GB + płytę z grami do tego Pocket PC i poprosił o zainstalowanie tychże gier, bo stwierdził, że nie potrafi…

Mnie też się to nie udaje, bo sprzęcik twierdzi, że karty nie widzi, mimo, że komputer stacjonarny z czytnikiem widzi ją bez problemu.

Teraz mam takie pytanie - możliwe, że ten pocket PC (hp iPAQ h1915) nie obsługuje takich dużych kart pamięci?? Nie mam do tego żadnych instrukcji, a na necie znalazłem tylko informacje, że obsługuje karty SD i to wszystko.

Z góry dzięki za podpowiedzi!

NAleży zainstalować program MS ActiveSync i podłączyć palma…

Wszystko ;]

Ja nie mam problemów z połączeniem PocketPC do kompa, tylko problem z kartą SD, której nie widzi Pocket PC.

Mogę instalować (za pomocą Active Sync) gry i programy, ale na pamięć wewnętrzną, której jest niezbyt wiele.

Chciałem się dowiedzieć od kogoś, kto się w tym orientuje, czy ten model hp obsługuje karty SD 2GB.

Przepraszam za pomyłkę…

Radzę wypróbować inną kartę SD. Porzyczyć od kogoś i zobaczyć jak działa urządzenie.

:slight_smile: szkopuł w tym, że wszyscy teraz kupują karty dużej pojemności, więc ciężko będzie - pozostaje sprawdzić w jakimś sklepie