Początki kilka pytań

Kiedyś musiał nadejść ten czas kiedy musze skończyc z windowsem…i problemy z tym związane. Ostatnio pobralem mandrive, ale jakos sie w niej nie zakochałem(zniszczony grub na DYSKU windowsowym, jakim cudem to nie wiem problemy z polaczeniem do neta i jeszcze kilka problemow) no i pomyślałem o Suse, ale że pisaliscie w newsach ze ma wejść nowa wersja to czy jest sens teraz pobierac (wszak to 3 gb) czy poczekać na tę nowszą. Druga sprawa internet. Posiadam modem Thomson TCM420 i sterowników nie znalazłem w necie za cholere. Czy pod RJ45 bedzie chodził bez sterowników? Bo tak gdzies pisało.

Pozdrawiam i dzięki z góry

Będzie chodził pod warunkiem, że będzie Ci działać karta sieciowa (a tutaj działają praktycznie wszystkie, chyba że masz naprawdę coś egzotycznego).

A czy warto pobierać teraz? Cóż, jak wyjdzie 10.2, to nie będzie warto pobierać, bo może warto poczekać na 10.3, jak wyjdzie 10.3, to nie pobierzesz bo za jakiś czas będzie miała pojawić się 11.0 itd.

Jak się nie chce sciągać obrazów płyt - to polecam tę stronkę można tu zamówić raz na 14 dni dystrybucję bądź na CD lub DVD i czekać około 4 do 6 tygodni na przesyłkę - i wszystko jest za free

http://free.thelinuxstore.ca/index.php?language=PL

pozdro

Akira proszę nazwać temat konkretnie