Poczatkujaca

(Meg09) #1

Prosze mi sprawdzic loga

pomozcie pliss jestem poczatkujaca :cry:

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczyta膰 TEN temat i zobacz jaka jest pro艣ba do user贸w wklejaj膮cych loga.

Gdzie jest opis problemu

Widzia艂e艣 ten komunikat Wa偶ny komunikat dotycz膮cy tytu艂owania temat贸w zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do 艣mietnika :evil:

Pozdrawiam kuz5

(Bbieniol) #2

Widzia艂a艣 ten komunikat --> Wa偶ny komunikat dotycz膮cy tytu艂owania temat贸w <-- zastosuj sie do niego

Logi wklejamy w tagach ( QUOTE lub CODE )

Jaki jest problem?

艢ci膮gnij i odpal LSP-Fix zaznacz "I know what I'm doing" nast臋pnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet*_** i za pomoc膮 strza艂ki (>>) przenie艣 go do okienka Remover i kliknij Finish i restart kompa

Wy艂膮czasz przywracanie systemu:

W艂膮czasz tryb awaryjny:

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole "fix checked"

Zamykasz Hijacka i szukasz na dysku tego folderu:

C:\Program Files\ NewDotNet --> kasujesz go r臋cznie

Uruchamiasz narz臋dzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej 艣cie偶k臋:

C:\winstall.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders\ibm00003.exe

Klikasz X i restart kompa (restart dopiero po usuni臋ciu ostatniego pliku) :slight_smile:

Skan EWIDO po update :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka do kontroli :slight_smile:

(Asterisk) #3

Rzecz jasna w spos贸b zgodny z

BTW

I zmie艅 tytu艂, bo inaczej temat zostanie skasowany

(Kuz5) #4

Oraz log z SilentRunners bedzie potrzebny, poniewa偶 nie wiemy czy zosta艂a zmieniona tapeta

Bieniol jak log z silenta jest naprawde nie potrzebny to ty o niego prosisz, ale jak jest potrzebny to o nim zapominasz (to jest moja taka ma艂a uwaga), musimy patrze膰 co w logu HijacThis piszczy i jaki problem ma user i dopiero wtedy zastanowic sie czy log silenta w danej sytuacji jest potrzebny :wink: