Poczta elektroniczna

Witajcie. :smiley: Szukam pomocy w zwiąsku z moim problemem. Mam Outlooka w nim moje dwa konta na samym początku od założenia było wszystko ok. Ale po czasie protokoły smtp i pop3 same zaczeły się zmieniać na 127.0.0.1 jak zmienie to przez jakis czas chodzi dobrze ale po czasie znowu sie zmienia. Chciałem też poszukać nowego programu do poczty elektronicznej nie zbyt ciężkiego bez nie potrzebnych funkcji. Miałem The Bat! i Thunderbirda który bardzo mi się spodobał ale tego czego mi brakowało w tych programach to podział na konta i tożsamości, u mnie w domq jest wielu użytkowników kompa i niemogłek każdemu oddzielnie stworzyć tożsamości i Hasła przydzielonego do danej osoby :smiley: czekam na pomoc :smiley: dzieki z góry :] 8)

sorry za błedy :stuck_out_tongue: śpieszyłem się :stuck_out_tongue: ide spać czekam na pomoc :wink:

Wklej loga z HiJack’a

Najprawdpodobniej scaner email programu antywirusowgo zmienia nazwy protokołów. Masz pewnie MKS-vira ??

Witam,

zerknij TUTAJ, ten dodatek spełnia taką funkcję. Oczywiście napisano tam, że ochrona jest bardzo prościutka, jednak jeśli siostra lub mama nie są hakerami (hakerkami?), to do domowych zastosowań wystarczy. Masz tam również link dotyczący porządnego zabezpieczenia profilu.