Poczta interia -> gmail

Od paru dni mam tak że reklamy przesyłane przez interię na skrzynkę u nich nie mogą zostać pobrane przez gmaila. Orzymuję informację o nieprawidłowym rozmiarze przesyłki. Niby było by fajnie że nie ściąga mi tych reklam (które gmail od razu wrzuca do spamu) ale za to dostaję te powiadomienia w formie normalnych emaili co zważywszy na częstotliwość wysyłki reklam przez interię jest denerwujące… też tak macie?

U mnie się reklamy pobierają i (wg mojego filtru) lądują od razu w spamie. Reklamy mają zawartość (nie ma powiadomień co do błędnego rozmiaru). Ale ciesz się, ze reklamy do ciebie nie docierają w takiej formie jak mi:D

Ja tam żadnego filtru nie robiłem, pocztę z reklamami z interi, o2 gmail od razu wrzucał do spamu, no tylko teraz to jest problem bo za każdego “spama” dostaję mejla że nie udało się pobrać. Po zalogowaniu na interfejs www interi mam podane że każda z tych przesyłek reklamowych waży 0kb - a zawiera treść bo jak kliknę to jest to jak najbardziej poprawna reklama :confused:

Maks Baum , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=394978