Poczta, majl, hasło i dane


(Nelson 1981) #1

Witam

Krótki opis sprawy :slight_smile:

Jakiś czas temu założyłem fikcyjne konto na nk i facebooku które potrzebne mi były do promocji kasynowych, bukmacherskich itp.

Utrzymywałem też kontakt z dziewczyną poznaną na wirtualnym turnieju. Znaliśmy się tylko po nickach z tego turnieju. Po wysłaniu kilkunastu wiadomości przez majla przyszło też zdjęcie od niej w formacie bmp. Przeskanowałem Esetem i malware, było czysto. Otworzyłem. Popisalismy znowu pare dni i jakiś czas temu Ona mi napisała moje prawdziwe imię ... czyżby mi coś 'wcisnęła' razem z tym zdjęciem ?

Numer IP można poznać w majlu ale z tego co kojarzę to na jego podstawię będzie tylko znany mój dostawca usług i nic innego.

Skąd mogła mieć te informację ? Proszę o pomoc

Log z Hijackthis

http://wklejto.pl/111517

OTL

http://wklejto.pl/111519

http://wklejto.pl/111520

Dzięki wielkie


(M@ster) #2

Historia jak z kryminału :wink:

Może po nicku? używasz takiego na innych portalach?

Wpisz go w google i zobacz co znajdziesz, wpisz te adresy e-mail i też sprawdź. Prawdopodobnie tym sposobem się czegoś o Tobie dowiedziała.


(Ostatni Mohikanin) #3

E tam, strzeliła i trafiła. Napisz jej, że ma na imię Ania - może też trafisz :^o


(Darkorep) #4

Następny internetowy bajkopisarz. =D>


(Nelson 1981) #5

Panie Darku, jeżeli Pan tak w wojsku strzela jak rzuca oskarżeniami o bajkopisarstwo to nie chciałbym być na miejscu ludzi którzy będą z Panem w razie zagrożenia...

Na kompach się nie znam, potrafię włączyć i wyłączyć oraz wkleić logi :wink: Mam rozumieć, że to był czysty przypadek z tym imieniem oraz że logi czyściutkie ?


(Acorus) #6

Odinstaluj Winamp Toolbar for Internet Explorer,Winamp Toolbar for Firefox.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.


(Nelson 1981) #7

Zrobione :slight_smile:

Jeszcze raz logi

Hijackthis

http://wklejto.pl/111547

OTL

http://wklejto.pl/111550

http://wklejto.pl/111551

i tutaj jeszcze jeden

http://wklejto.pl/111553

Jest ok ?


(Acorus) #8

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Aktualizacja Int.Exp. do wersji 8