Poczta na gg


(izok1980) #1

Witam posiadam najnowsze gg i jest w nim opcja powiadomienia o nowej poczcie.Chciałbym skorzystać z opcji podłącz inne konto pocztowe bo mam na o2.pl czy jak wpisze swojego maila i swoje hasło to wiadomości które do mnie będą przychodziły zostaną na poczcie o2.pl? i czy będę mógł odpisywać na te wiadomości z poziomu komunikatora?.Kiedyś skonfigurowałem pocztę na tlenie i nic później nie miałem jak zalogowałem się normalnie na swoja pocztę.

Pozdrawiam.


(Cedar) #2

Najnowsze? Podaj wersję.

Gdzie Ty widzisz w tym programie taką funkcjonalność?


(Bogdan_G) #3

Już nie korzystam z GG ale to jest ciekawe rozwiązanie! http://poczta.gg.pl/lekcja/1


(Cedar) #4

Ok, znalazłem tą okrojoną funkcjonalność, musieli w ciągu ostatnich kilku dni wprowadzić zamiast zlikwidowanego maila GG.

Wiesz co to są “powiadomienia”? Tylko informują, że masz coś nowego, nic więcej, aby przeczytać/odpisać musisz wejść na konto tak jak dotychczas to robiłeś.

Może i ciekawe tylko, że już nieaktualne http://www.gg.pl/#mail


(izok1980) #5

Ok dzięki za odp myślałem,że mogę wejść na pocztę z poziomu komunikatora tak jak to było w tlenie a jeżeli to tylko powiadomienia np: 3 wiadomości na tym znaczku koperta na komunikatorze to dam sobie spokój.


(Agatonster) #6

izok1980 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.