Poczta na o2

(Czag7) #1

Ostatnio coraz częściej mam problemy z dostępem na swoją skrzynkę e-mailową na o2. Pojawia się taki komunikat:

"Dostęp do Twojej skrzynki nie jest chwilowo możliwy.

Spróbuj za kilka minut. Przepraszamy za utrudnienia."

Czy ktos ma podobne problemy?

(Bartekn77) #2

JA też tak często mam ale to po jakimś czasie minie. Zajdłużej nie mogłem sie dostać do skrzynki pocztowej na o2 przez 3 dni a teraz wszystko działa

(Edyp466) #3

u mnie jest wszystko ok , nigdy nie mialem tach problemow :o :o :o :o :o

(Bartekn77) #4

Ty nie miałeś ale inni mają. Ja mam 2 konta mailowe na o2 i na jednym dzieje się to często(może raz na miesiąc) a na innych sporadycznie

(Qbek50) #5

występują problemy techniczne. Trzeba czekać. U mnie tez to dość często pojawia :?

(Czag7) #6

Też posiadam 2 konta na o2/tlenie i na o2 problem pojawia się bardzo często - czytaj codziennie, a na tlenie sporadycznie - odpukać :wink:

(Bartekn77) #7

tlen to praktycznie to samo co o2 :smiley:

(Czag7) #8

Wiem, że o2 i tlen to praktycznie to samo.

(Edyp466) #9

:smiley: :smiley: :smiley: ja z nikogo sie nie wysmiewam tylko mowie to co jest zgodne ze stanem faktycznym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Qbek50) #10

Ten i o2 to jest to samo. Mozesz miec domene o2 lub tlen :lol:

(system) #11

Ja czasami muszę w kliencie pocztowym Opery podawać hasło do swojej skrzynki na o2, chociaż na samym początku je ustawiłem. Na szczęście dzieje się tak bardzo rzadko (odpukać). :smiley:

(Czag7) #12

Taką odpowiedź uzyskałam od o2:

"Taka sytuacja wystepuje podczas konserwacji serwerów, która dzis ma miejsce.

Przepraszamy za niedogodności z tym związane."

No tak tylko, że te niedogodności pojawiają mi się praktycznie codziennie.

(Qbek50) #13

u mnie teraz jest OK

agniecha poczekaj jeszcze kilka dni. Jak sie nic nie zmieni to wtedy działaj dalej 8)

(Czag7) #14

U mnie momentami jest ok. Ale robi się to powoli denerwujące. A jak będzie działo się tak dalej, to po prostu przestanę korzystać z tego konta.