Poczta na o2

Ostatnio coraz częściej mam problemy z dostępem na swoją skrzynkę e-mailową na o2. Pojawia się taki komunikat:

"Dostęp do Twojej skrzynki nie jest chwilowo możliwy.

Spróbuj za kilka minut. Przepraszamy za utrudnienia."

Czy ktos ma podobne problemy?

JA też tak często mam ale to po jakimś czasie minie. Zajdłużej nie mogłem sie dostać do skrzynki pocztowej na o2 przez 3 dni a teraz wszystko działa

u mnie jest wszystko ok , nigdy nie mialem tach problemow :o :o :o :o :o

Ty nie miałeś ale inni mają. Ja mam 2 konta mailowe na o2 i na jednym dzieje się to często(może raz na miesiąc) a na innych sporadycznie

występują problemy techniczne. Trzeba czekać. U mnie tez to dość często pojawia :?

Też posiadam 2 konta na o2/tlenie i na o2 problem pojawia się bardzo często - czytaj codziennie, a na tlenie sporadycznie - odpukać :wink:

tlen to praktycznie to samo co o2 :smiley:

Wiem, że o2 i tlen to praktycznie to samo.

:smiley: :smiley: :smiley: ja z nikogo sie nie wysmiewam tylko mowie to co jest zgodne ze stanem faktycznym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ten i o2 to jest to samo. Mozesz miec domene o2 lub tlen :lol:

Ja czasami muszę w kliencie pocztowym Opery podawać hasło do swojej skrzynki na o2, chociaż na samym początku je ustawiłem. Na szczęście dzieje się tak bardzo rzadko (odpukać). :smiley:

Taką odpowiedź uzyskałam od o2:

"Taka sytuacja wystepuje podczas konserwacji serwerów, która dzis ma miejsce.

Przepraszamy za niedogodności z tym związane."

No tak tylko, że te niedogodności pojawiają mi się praktycznie codziennie.

u mnie teraz jest OK

agniecha poczekaj jeszcze kilka dni. Jak sie nic nie zmieni to wtedy działaj dalej 8)

U mnie momentami jest ok. Ale robi się to powoli denerwujące. A jak będzie działo się tak dalej, to po prostu przestanę korzystać z tego konta.