Poczta o2

Jestem spokojny nie wiem dlaczego.

Problem jest taki, że mi zniknełą cała poczta z mojego konta! !!

Noi co mam zrobić !!

:roll: pozostaje napisać do admina o2 z prośbą o pomoc

z outlooka czy z serwera? Z serwera znika jak ktoś ją programem pocztowym pobierze na przykład :slight_smile: Nic takiego nie miało miejsca? Bo jak ci tak po prostu znikła z serwera to ja bym do admina napisał, może jakiś backup mają albo co… Pytanie - czemu znikła? Zmień hasło do konta proponuje, tak na wszelki wypadek

proponuje pozmieniać hasło i podpowiedz do hasła izapytać administratora o2.pl

No używałem przez chwile programu pocztowego, ale poczte miałem dopiero dzisiaj mi poczta znikneła. Maila już wysłałem :?

Jak używałeś programu pocztowego to on pobrał poczte na kompa a tą z serwera skasował. :?

Nie masz przypadkiem tej poczty u siebie?

Sprawdź w programie pocztowym

Gdybym poczty nie miał to bym XXXX zrobił na o2. Ale dziwne, przecierz wczoraj z przeglądarki włączałem i była.


Hamuj język

Asterisk

W takim razie masz tę pocztę czy jej nie masz? :?


Asterisk

Mam, ale w programie pocztowym.

Ta pocztę o którą Ci chodzi …

No to sprawa wyjaśniona.

W momencie kiedy ściągasz pocztę przy pomocy programu pocztowego zostaje ona automatycznie usunięta z serwera :slight_smile:

Czyli jest tak jak napisałem wyżej. Program pobrał i skasował wiadomości na serwerze. :smiley:

:frowning: ](*,) ręce opadają… Napisz raz jeszcze do admina i odwolaj to co napisałeś w pierwszym mailu, napisz że wszystko ok.

Outlook Express: Narzędzia->konta->właściwości->Zaawansowane Zaptaszkuj opcję “pozostaw kopie wiadomości na serwerze”

No to skoro masz w programie pocztowym, to część problemu masz z głowy.

Nie wiem, jakiego programu pocztowego używasz, ale sprawdź, czy nie ma tam opcji pozostawiania wiadomości na serwerze.

A tej poczty, którą już usunąłeś z serwera programem pocztowym, raczej nie przywrócisz zpowrotem.

Tak więc nic chyba juz z tym nie zrobisz, a na przyszłość albo sprawdzaj pocztę bezpośrednio ze strony, albo skonfiguruj program pocztowy, tak, żeby nie usuwał wiadomości z serwera.

No dobra ale dlaczego wczoraj poczte miałem, jak tego programu używam od tygodnia??

Program może być ustawiony aby kasował pocztę np po pięciu dniach. Zobacz w ustawieniach. Wszystko będziesz wiedział. :smiley:

Jaki to program? Sprawdź czy masz włączoną opcję zostawiania wiadomości na serwerze. Jak nie, to sprawa jasna i coś ci się z datami pomyliło

A najprawdopodobniej było tak jak kolega Lazikar zasugerował wyżej

Nie tak dawno mojej kobicie też poczta znikła własnie z O2 a żadnego klienta poczty nie stosuje larma narobiła i w dodatku mnie oskarżyła o usunięcie jej poczty nawet musiałem cały dzień w barze siedzieć bo już słuchać jej nie mogłem , a na następny dzień poczta na O2 zpowrotem sie pojawiła.

Nie używam Outlocka! Opcja kasowania jest wyłączona!!