Poczta- problem z wysyłaniem wiadomości

(Lakusz82) #1

Witam!!

Proszę o polecenie dobrego polskojęzycznego bezawaryjnego programu do odbierania poczty. Mam obecnie mozille i mam problem z wysyłaniem maili ciągle pyta mnie o hasło jak wpisuje to za chwilę znów pyta i tak w kółko. Jest to dosyć fajny program ale ten problem... z góry dziękuje

(Karmazyn65) #2

Outlook Express.

(Enter6000) #3

Masz Mozillę tzn. Thunderbirda?

(Lakusz82) #4

mam Mozillę tzn.Thunderbirda a i miałem outlook-a 2008 był świetny lecz często zawieszał sie i trzeba było go uruchamiać kilka razy aż załapie bardzo uciążliwe

(Enter6000) #5

Thunderbird'a też używam i hasła wszystkie zapamiętuje. Po prostu zmień opcje programu, żeby je zapamiętywał.

(Lakusz82) #6

program hasła nie przyjmuje! !!

(Enter6000) #7

A dobrze skonfigurowałeś skrzynkę? Spróbuj za pomocą innej skrzynki wysłać e-maila na te konto, co masz z nim problemy. Wtedy okaże się, czy wiadomość doszła, czy też może zła konfiguracja, albo po prostu weszło, ale brak wiadomości, więc nic nie wyświetla.

(Sebos99) #8

(Enter6000) #9

Nie pisze, że błędne hasło, tylko koledze wydaje się, że hasło "nie wchodzi".

(martinez2006) #10

Osobiście polecam The Bat. Wg mnie najlepszy klient pocztowy :slight_smile:

(sdar) #11

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Lakusz82) #12

nie wyskakuje błąd. Jak wpisuje hasło zaczyna sprawdzać i za chwilę jest znów czyste pole do wpisania hasła chyba zmienię na inny szkoda nerwów. Aha pocztę odbieram bez problemów i konfigurację sprawdzałem kilkukrotnie jest oki. Stało sie tak gdy wszedłem na pocztę logując sie ze strony głównej i odebrałem pocztę nie wiem może wtedy się coś przestawiło. Cóż.... pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie

(sosen86) #13

Ja polecam the bat (w gazteach często się pojawia pełna wersja). Idealny program pocztowy: łatwy a zarazem zawieający wiele zaawansowanych funkcji

(Lakusz82) #14

zainstalowałem the bat i jest znów źle! !!

2008-03-29, 08:28:41: FETCH - Odbiór poczty

2008-03-29, 08:28:41: FETCH - Połączono z serwerem POP3

!2008-03-29, 08:28:41: FETCH - Serwer zgłasza błąd. Komunikat serwera: -ERR [sYS] Usluga niedostepna. Unavailable.

Może ja mam złe ustawienia na macierzystej skrzynce proszę o pomoc.

(sosen86) #15

a dobrze masz skonfgurowane konto? gdzie masz założone konto?

(martinez2006) #16

(Lakusz82) #17

na wp a na serwerze wp też sie coś konfiguruje??

(martinez2006) #18

Sprawdź tutaj może:

http://poczta.wp.pl/autoryzacja/czytnik.html?cz=bat

Możliwe że chodzi o autoryzację SMTP w The Bat

(Lakusz82) #19

mam na wp i nie wiem czy trzeba konfigurować konto czy nie! !!

(Lakusz82) #20

no sprawdzałem wszystkie ustawienia tak jak w tym linku ale nadal nie pobiera cóż chyba dam sobie spokój i będę sie logował normalnie pozdro