Poczta- problem z wysyłaniem wiadomości

Witam!!

Proszę o polecenie dobrego polskojęzycznego bezawaryjnego programu do odbierania poczty. Mam obecnie mozille i mam problem z wysyłaniem maili ciągle pyta mnie o hasło jak wpisuje to za chwilę znów pyta i tak w kółko. Jest to dosyć fajny program ale ten problem… z góry dziękuje

Outlook Express.

Masz Mozillę tzn. Thunderbirda?

mam Mozillę tzn.Thunderbirda a i miałem outlook-a 2008 był świetny lecz często zawieszał sie i trzeba było go uruchamiać kilka razy aż załapie bardzo uciążliwe

Thunderbird’a też używam i hasła wszystkie zapamiętuje. Po prostu zmień opcje programu, żeby je zapamiętywał.

program hasła nie przyjmuje! !!

A dobrze skonfigurowałeś skrzynkę? Spróbuj za pomocą innej skrzynki wysłać e-maila na te konto, co masz z nim problemy. Wtedy okaże się, czy wiadomość doszła, czy też może zła konfiguracja, albo po prostu weszło, ale brak wiadomości, więc nic nie wyświetla.

Nie pisze, że błędne hasło, tylko koledze wydaje się, że hasło “nie wchodzi”.

Osobiście polecam The Bat. Wg mnie najlepszy klient pocztowy :slight_smile:

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

nie wyskakuje błąd. Jak wpisuje hasło zaczyna sprawdzać i za chwilę jest znów czyste pole do wpisania hasła chyba zmienię na inny szkoda nerwów. Aha pocztę odbieram bez problemów i konfigurację sprawdzałem kilkukrotnie jest oki. Stało sie tak gdy wszedłem na pocztę logując sie ze strony głównej i odebrałem pocztę nie wiem może wtedy się coś przestawiło. Cóż… pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie

Ja polecam the bat (w gazteach często się pojawia pełna wersja). Idealny program pocztowy: łatwy a zarazem zawieający wiele zaawansowanych funkcji

zainstalowałem the bat i jest znów źle! !!

2008-03-29, 08:28:41: FETCH - Odbiór poczty

2008-03-29, 08:28:41: FETCH - Połączono z serwerem POP3

!2008-03-29, 08:28:41: FETCH - Serwer zgłasza błąd. Komunikat serwera: -ERR [sYS] Usluga niedostepna. Unavailable.

Może ja mam złe ustawienia na macierzystej skrzynce proszę o pomoc.

a dobrze masz skonfgurowane konto? gdzie masz założone konto?

na wp a na serwerze wp też sie coś konfiguruje??

Sprawdź tutaj może:

http://poczta.wp.pl/autoryzacja/czytnik.html?cz=bat

Możliwe że chodzi o autoryzację SMTP w The Bat

mam na wp i nie wiem czy trzeba konfigurować konto czy nie! !!

no sprawdzałem wszystkie ustawienia tak jak w tym linku ale nadal nie pobiera cóż chyba dam sobie spokój i będę sie logował normalnie pozdro