Poczta systemu windows nie włącza sie po wyślij do> adresat

Na Viscie mam skonfigurowana poczte systemu Windows i odbiera i wysyła bez problemu, ale jak chce wysłać jakiś plik poprzez pklik>wyślij do> adresat poczty to pozostaje to bez jakiejkolwiek odpowiedzi, poprostu nic sie nie dzieje. A w panelu sterowania nie mam nic co mogło by byc odpowiedzialne za konfiguracje poczty.

A zapora ci czegoś nie blokuje ?,możesz mieć np. zablokowany port,przez który wysyłasz pliki i program pocztowy nie ma potrzebnych uprawnień

no ok, odblokowałem, ale nie mam ksiązki adresowej tej co w poczcie systemu windows, da sie to jakoś zintegrować??

dodam jeszcze ze jak juz wyswietla sie okienko wysylania pliku to nie mam ikonki wyslij ani polecenia takiego.

lubelmar

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.