Poczta systemu windows nie włącza sie po wyślij do> adresat

(lubelmar) #1

Na Viscie mam skonfigurowana poczte systemu Windows i odbiera i wysyła bez problemu, ale jak chce wysłać jakiś plik poprzez pklik>wyślij do> adresat poczty to pozostaje to bez jakiejkolwiek odpowiedzi, poprostu nic sie nie dzieje. A w panelu sterowania nie mam nic co mogło by byc odpowiedzialne za konfiguracje poczty.

(Johny) #2

A zapora ci czegoś nie blokuje ?,możesz mieć np. zablokowany port,przez który wysyłasz pliki i program pocztowy nie ma potrzebnych uprawnień

(lubelmar) #3

no ok, odblokowałem, ale nie mam ksiązki adresowej tej co w poczcie systemu windows, da sie to jakoś zintegrować??

(lubelmar) #4

dodam jeszcze ze jak juz wyswietla sie okienko wysylania pliku to nie mam ikonki wyslij ani polecenia takiego.

(Kaka') #5

lubelmar

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.