Poczta systemu Windows zeżarłą mi wszystkie e-maile z konta

(Tibia Ots00) #1

Witam otóż próbowałem się zachęcić do klienta poczty ale jeszcze bardziej się zniechęciłem po tym jak Poczta systemu Windows zeżarła mi wszystkie e-mail z poczty o2.pl mam bardzo ważne e-maile,i muszą wrócić na swoje miejsce i nie wiem co mam teraz zrobić

Posiadam Windows Vista

Dla tego który mi pomoże żeby wszystkie listy wróciły w pierwotnym stanie nagroda pieniężna w wysokości 7zł (przy najbliższej wypłacie) (Wymagane konto bankowe)

(Sidhmor) #2

Zeżarła?? To znaczy co?? Nie ma ich wcale czy nie ma ich już na na tlenie?? Jeśli to drugie to to jesteś troche sobie sam winien, bo to się ustawia w opcjach... i w kliencie i w webmailu, żeby nie kasował maili po pobraniu. Jeżeli chodzi o to, to najprościej wyślij je sobie tam znowu:) I lepiej wyedytuj swojego posta, bo te siedem złotych to raczej nikogo nie zachęci. Ktoś wie, to Ci powie.

(Tibia Ots00) #3

powiem tak jeżeli do siebie wyśle około 200 listów bo okolo tyle posiadam z moim emailem to weś sobie teraz szukaj danego emaila :slight_smile: to jest jak szukanie igły w stosie siana

(Hashi) #4

Sprawdź folder:

C:\Users[Nazwa konta]\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\Local Folders\Inbox

C:\Users[Nazwa konta]\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\Backup\new

oraz plik -> WindowsMail.MSMessageStore (przechowuje wszystkie emaile) w:

C:\Users[Nazwa konta]\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail

Sprawdź date modyfikacji.

Możesz skopiować, zmienić rozszerzenie na eml i odczytać np. w Thunderbirdzie (ctrl +f i szukasz emaili).

Teoretycznie przekopiowanie tego pliku z folderu Backup\new do WindowsMail powinno przywrócić emaile (najpierw kopia całego katalogu nadrzędnego).