Poczta systemu Windows zeżarłą mi wszystkie e-maile z konta

Witam otóż próbowałem się zachęcić do klienta poczty ale jeszcze bardziej się zniechęciłem po tym jak Poczta systemu Windows zeżarła mi wszystkie e-mail z poczty o2.pl mam bardzo ważne e-maile,i muszą wrócić na swoje miejsce i nie wiem co mam teraz zrobić

Posiadam Windows Vista

Dla tego który mi pomoże żeby wszystkie listy wróciły w pierwotnym stanie nagroda pieniężna w wysokości 7zł (przy najbliższej wypłacie) (Wymagane konto bankowe)

Zeżarła?? To znaczy co?? Nie ma ich wcale czy nie ma ich już na na tlenie?? Jeśli to drugie to to jesteś troche sobie sam winien, bo to się ustawia w opcjach… i w kliencie i w webmailu, żeby nie kasował maili po pobraniu. Jeżeli chodzi o to, to najprościej wyślij je sobie tam znowu:) I lepiej wyedytuj swojego posta, bo te siedem złotych to raczej nikogo nie zachęci. Ktoś wie, to Ci powie.

powiem tak jeżeli do siebie wyśle około 200 listów bo okolo tyle posiadam z moim emailem to weś sobie teraz szukaj danego emaila :slight_smile: to jest jak szukanie igły w stosie siana

Sprawdź folder:

C:\Users[Nazwa konta]\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\Local Folders\Inbox

C:\Users[Nazwa konta]\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\Backup\new

oraz plik -> WindowsMail.MSMessageStore (przechowuje wszystkie emaile) w:

C:\Users[Nazwa konta]\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail

Sprawdź date modyfikacji.

Możesz skopiować, zmienić rozszerzenie na eml i odczytać np. w Thunderbirdzie (ctrl +f i szukasz emaili).

Teoretycznie przekopiowanie tego pliku z folderu Backup\new do WindowsMail powinno przywrócić emaile (najpierw kopia całego katalogu nadrzędnego).