Poczta w tlenie


(Nowix 84) #1

Po wejściu do komunikatora tlen, gdy klikamy na zakładkę "poczta" wchodzi na naszą pocztę w o2- tylko, że u mnie wchodzi przez IE, a domyślną przeglądarką jest Firefox. Da się to jakoś zmienić?


(Pkarolw) #2

Nie wiem , ale mozna uaktywnić wtyczkę mailnotification.tpl i po skonfigurowaniu swoich kont emailowych - komunikator sam podaje wiadomośc o nowym emailu na kontach podanych w ustawieniach wtyczki. Jako dźwięk , dostęony jest dźwięk glosowy po polsku. Jest OK.

Wtyczka ta po zainstalowaniu do Tlena i jej uaktywnieniu w oknie USTAWIENIA,PLUGINY - powinna być dostępna po kliknieciu myszką na okno Tlen.pl . W moim wypadku na dolny lewy róg okna.Zależy chyba od skórki.


(Tomekwieszczura) #3

Nie da się zmienić, bo Tlen działa na silniku IE. Chyba żeby wymyslić wtyczke, która by otweirała w FF lub Operze, ale nie ma takiej wtyczki.

Mailnotification jest dobry, chociaż stary i nie rozwijany, ale nie działa strikte tak jak poczta, tylko sprawdza co ileś minut czy na kontach przez Ciebie zdefiniowanych, są wiadomości. Potem samemu trza właczać Opera/FF i logować sie :] I jest to bezsensowne do używania z kontem na o2 :wink:


(Nowix 84) #4

ok dzięki za odpowiedzi.

Szkoda, że nie ma tej wtyczki :slight_smile:

Pozdrawiam!