Poczta WP

Witam

Nie moge wysłać ani odebrać poczty :? ,jeszcze dwa dni temu odbierałam normalnie.Używam Outlook Express

Wyskakuje taki komunikat:

http://img116.imageshack.us/img116/5610/15sr.jpg

Nie wiem jak jest na wp ale w większości kont trzeba włączyć uwierzetylnianie. Może Ty nie włączyłeś.

Może mają przeciążenie serwera poprostu i za jakąś godzinke albo jutro będzie ok :?

Są problemy z począ na WP.

Więc radze uzbroić się w cierplowośc.

Uwierzytelnienie mam włączone,a co do cierpliwości to czekam od poniedziałku od 22-giej i ciągle to samo.

Sporo osób korzysta z poczty na wp (pewnie dlatego, że duża pojemność) i serwery chyba nie wyrabiają. :?

Sprawdź czy przez www da się wysłać.

Ja poszukałbym jakiegoś lepszego konta np. gmail :wink: Tylko, żeby tam założyć konto trzeba mieć zaproszenie. Jakbyś szukał to zajrzyj.

Dziwne, ja odbieram codziennie po kilka razy bez problemów, więc to nie wygląda na problem serwerów.

Ja również nie mam problemów z odbieraniem poczty na wp :slight_smile:

Może Firewall blokuje,albo problemy z OE.

Masz wyłączoną sieć. ikona1vk.png

A mnie przy próbie wysłania nowej poczty pojawia się javascript:try{if(chc(2))newMail();}catch(e){doerror(e,‘inewmail’,",1)};

problem dotyczy tylko poczty WP i to bez względu na wyszukiwarkę tzn FF, Opera, IE. Pocztę z interii wysyłam normalnie. Jak to naprawic? :cry:

heh bo ja także nie zauważyłem problemu z mejlem na wp

Złączono Posta : 10.05.2006 (Sro) 21:57

skonfiguruj sobie pocztę w programie np. thunderbird :slight_smile:

Wszystko bedzie ok

No to skąd niby pisze? Może ma wi-fi.

Złączono Posta : 10.05.2006 (Sro) 20:58

Racja, dawno temu sam z outlookiem miałem same tylko problemy. Szkoda zachodu.

mam już skonfigurowaną poczte z interii jak dodac wp?

Ikonki sieci nie od tego polaczenia.

Załozyłem sobie nowe konto na onecie i też nie mogę wysłać (przez www idzie normalnie)

Moim usługodawcą jest Multimedia Polska i dwóch moich znajomych,którzy korzystają z ich usług też nie może wysyłać przez outlook.Czy to ma jakieś znaczenie skąd ma się dostep do netu?

A może coś ci blokuje smtp? Może firewall?

no i teraz jest jest O.k

zamiast w regułach “zezwalaj wszystkim” to on “blokuj wszystkie”

dzięki :lol: :lol: :lol:

:wink: