Poczta

Przy każdym wysyłaniu emaili pisze:

Powiedz, na jakim serwerze masz konto. A klient pocztowy to zapewne Outlook Express?

znaczy się jest problem z serwerem, lub ustawieniami opcji w kliencie pocztowym

Mam dwa konta jedno na o2.pl grugie na interi.pl, ale zauważyłem, że to nie problem z samymi serwerami, ale z wysyłaniem plików z mojego komputera. Nie umiem nawet wysłać zdjęć przez fotonet.

Nie wiem o co w tym chodzi. Proszę o pomoc! :?

a dobrze masz skonfigurowana poczte?

http://pomoc.o2.pl/poczta/programy/

Nie uwarzaj mnie za takiego tępaka :lol:

Zawsze normalnie sie wysyłało od tygodnia mi sie coś

tak malo informacji podales ze wybacz :smiley:

moze nie jestes tempakiem ale skoro nie mozesz wysylac tzn ze jednak cos masz zle ustawione ż>g uwaga :smiley: :smiley: :smiley:

Wg mnie wszystko jest w porządku. po prostu serwer nie odpowiada, bo tak niestety działają czasami darmowe poczty i tyle. Jak masz taki komunikat to pykasz OK, lub dajesz sobie na luz i sprawdzasz pocztę później jak serwer się odetka!

Gdzieś w opcjach są ustawienia czy poczta ma czekać na połączenie z serwerem dłużej, czy nie!

Pocztę odbieram bez problemów, ale wysyłać nie umiem :!:

Tak też uważałem przez tydzień, ale kidyś bez żadnych problemów wysyłałem :!:

Tak to bywa, mam kilka latek różne poczty na różnych serwerach i się do tych czkawek przyzwyczaiłem. Nie przejmuj się, a jeśli już tak Cię to denerwuje to załóż pocztę na innym serwerze!

Ale jest to dziwne żeby dwa inne serwery naraz nie odpowiadały. Nawet tzy bo przez fotonet nie umiem zdjęć wysyłać.

Pomóżcie! !!

Włącz skandisk, zrób defragmentację, przeskanuj skanerem online, bo i z tego powodu możesz mieć kłopoty!

Używasz Outlook Express? Popróbuj ze zmianą portów serwera POP3 i SMTP. Przyjrzyj się dokładniej.

Tak, ale dane mam dobrze wpisane bo kilkakrotnie sprawdzłem.

Pomóżcie!!

Czy zrobiłeś to, o co prosiłem?