Poczta

(Kff) #1

Przy każdym wysyłaniu emaili pisze:

(boczi) #2

Powiedz, na jakim serwerze masz konto. A klient pocztowy to zapewne Outlook Express?

(Monczkin) #3

znaczy się jest problem z serwerem, lub ustawieniami opcji w kliencie pocztowym

(Kff) #4

Mam dwa konta jedno na o2.pl grugie na interi.pl, ale zauważyłem, że to nie problem z samymi serwerami, ale z wysyłaniem plików z mojego komputera. Nie umiem nawet wysłać zdjęć przez fotonet.

Nie wiem o co w tym chodzi. Proszę o pomoc! :?

(Lwm) #5

a dobrze masz skonfigurowana poczte?

http://pomoc.o2.pl/poczta/programy/

(Kff) #6

Nie uwarzaj mnie za takiego tępaka :lol:

Zawsze normalnie sie wysyłało od tygodnia mi sie coś

(Lwm) #7

tak malo informacji podales ze wybacz :smiley:

moze nie jestes tempakiem ale skoro nie mozesz wysylac tzn ze jednak cos masz zle ustawione ż>g uwaga :smiley: :smiley: :smiley:

(system) #8

Wg mnie wszystko jest w porządku. po prostu serwer nie odpowiada, bo tak niestety działają czasami darmowe poczty i tyle. Jak masz taki komunikat to pykasz OK, lub dajesz sobie na luz i sprawdzasz pocztę później jak serwer się odetka!

Gdzieś w opcjach są ustawienia czy poczta ma czekać na połączenie z serwerem dłużej, czy nie!

(Kff) #9

Pocztę odbieram bez problemów, ale wysyłać nie umiem :!:

Tak też uważałem przez tydzień, ale kidyś bez żadnych problemów wysyłałem :!:

(system) #10

Tak to bywa, mam kilka latek różne poczty na różnych serwerach i się do tych czkawek przyzwyczaiłem. Nie przejmuj się, a jeśli już tak Cię to denerwuje to załóż pocztę na innym serwerze!

(Kff) #11

Ale jest to dziwne żeby dwa inne serwery naraz nie odpowiadały. Nawet tzy bo przez fotonet nie umiem zdjęć wysyłać.

Pomóżcie! !!

(system) #12

Włącz skandisk, zrób defragmentację, przeskanuj skanerem online, bo i z tego powodu możesz mieć kłopoty!

(boczi) #13

Używasz Outlook Express? Popróbuj ze zmianą portów serwera POP3 i SMTP. Przyjrzyj się dokładniej.

(Kff) #14

Tak, ale dane mam dobrze wpisane bo kilkakrotnie sprawdzłem.

Pomóżcie!!

(system) #15

Czy zrobiłeś to, o co prosiłem?