Poczta

MAM problem z poczta @ np gdy ktos mi wysyla jakis zalacznik, dostaje go ale gdy chce go otworzyc badz zapisac wyskakuje mi szereg (dlugi szereg) bezsensownych literek np SJLASGFDIYT(QWBS)@&^^R@&*%~!@#(&WGEKSVIQWF%E*%EU!@F#EJYAD%I&^E!@ itd NIEWIECIE MOZE CZYM JEST TO SPOWODOWANE ps odbieram poczte i wysylam przez onet nie uzywam zadnego proksa dzieki za wysluchanie NARKA

Po co zakładasz dwa topiki z tym samym tematem. Chcesz szybko dobić do 200 postów??? Jeden z nich kasuję.

LOL sorka ale czasem mi sie tak dziwnie komp zwiesi ze tak jakbym 2 naraz zakladal niewiem czemu tak sie dzieje ale to nie pierwszy raz sie mi tak stalo SORKA jeszcze raz ale poprostu niezauwazylem PS wrucmy do tematu

zalaczniki sa rozne od txt do exe ale nie moge ich sciagnac na kompa wogule bi gdy daje zapisz to mi wtedy wlasnie wyskakuje IOHD&W&%@!&^!E!(#*R)FGA@(#*YR@#PJSQFD)&@#^ROY@G#F@(Y A jeszcze co ciekawsze nie moge nic wyslac! !!

może te załączniki są otwierane za pomocą notatnika, np. pliki exe?

Ale jak moze go otwierac przez notatnik skoro go jeszcze z SERVERA nie sciagnal tzn dostalem jakis zalacznik DAJE zapisz i od razu wyskakuje mi :SHDP(*WYR)&!#@Y$R#^_WQD itd