Poczta

(Black Hawk) #1

MAM problem z poczta @ np gdy ktos mi wysyla jakis zalacznik, dostaje go ale gdy chce go otworzyc badz zapisac wyskakuje mi szereg (dlugi szereg) bezsensownych literek np SJLASGFDIYT(QWBS)@&^^R@&*%~!@#(&WGEKSVIQWF%E*%EU!@F#EJYAD%I&^E!@ itd NIEWIECIE MOZE CZYM JEST TO SPOWODOWANE ps odbieram poczte i wysylam przez onet nie uzywam zadnego proksa dzieki za wysluchanie NARKA

(fiesta) #2

Po co zakładasz dwa topiki z tym samym tematem. Chcesz szybko dobić do 200 postów??? Jeden z nich kasuję.

(Black Hawk) #3

LOL sorka ale czasem mi sie tak dziwnie komp zwiesi ze tak jakbym 2 naraz zakladal niewiem czemu tak sie dzieje ale to nie pierwszy raz sie mi tak stalo SORKA jeszcze raz ale poprostu niezauwazylem PS wrucmy do tematu

(Black Hawk) #4

zalaczniki sa rozne od txt do exe ale nie moge ich sciagnac na kompa wogule bi gdy daje zapisz to mi wtedy wlasnie wyskakuje IOHD&W&%@!&^!E!(#*R)FGA@(#*YR@#PJSQFD)&@#^ROY@G#F@(Y A jeszcze co ciekawsze nie moge nic wyslac! !!

(boczi) #5

może te załączniki są otwierane za pomocą notatnika, np. pliki exe?

(Black Hawk) #6

Ale jak moze go otwierac przez notatnik skoro go jeszcze z SERVERA nie sciagnal tzn dostalem jakis zalacznik DAJE zapisz i od razu wyskakuje mi :SHDP(*WYR)&!#@Y$R#^_WQD itd