Podane haslo do serwera jest nieprawidlowe

prosze o pomoc nie znam sie na tym…:frowning: ostatnio zabezpieczylam sobie gg dodatkowym haslem tzn nie zaznaczylam opcji zapamietaj hasla w serwerze,jednak ostatnio gdy wchodze na gg, wyskakuje mi okienko “podane haslo do serwera jest nieprawidlowe”.Tak zdarzylo sie tez dzisiaj,przedwczoraj i kilka dni wczesniej, wczoraj nie siedzialam na gg wcale, sadze ze ktos zlamal moje haslo dostepu,ale z drugim ma problem?? , ale nie rozumiem dlaczego jak tylko wchodze to wyskakuje mi ta wiadomosc? wylaczylam kompa zalogowalam sie jeszcze raz i nic juz sie nie wyswietlilo, ale za kazdym razem jak schodze i loguje sie nastepnego dnia znow wyswietla sie ta wiadomosc…mieszkam z ludzmi ktorzy sa do tego zadolni , wlamanie na gg nie stanowi dla nich zadnego wyzwania, tym bardziej ,ze korzystam z ich kompa jestem jednak musze byc pewna ze mi sie wlamuja, co mam zrobic zeby dodatkowo zabezpieczyc moje konto?? nie znam sie na tym prosze o pomoc …z gory dziekuje :slight_smile:

Jeśli masz problem z zachowaniem prywatności ,nie korzystaj z komputera wspólnie z innymi osobami, a jeśli musisz to utwórz sobie nowy profil na gg,zabezpiecz hasłem wejście do profilu i odinstaluj gg,Loguj się ze strony http://web.gadu-gadu.pl/ ,przynajmniej nikt nie będzie szperał w archiwum.Zastanów się dobrze czy nie pomyliłaś haseł i nie oskarżasz kogoś…sprawdż korzystając z opcjii,zapomniałem hasła. Porównaj hasło przysłane mailem,oczywiście będzie to te hasło które pozwala łączyć się z serwerem Gadu,aby stworzyć profil na innym komputerze,drugie hasło zabezpiecza wejście do profilu.

nie nie pomylilam hasla, jak juz wczesniej pisalam okienko z ta wiadomoscia wyswietla mi sie za kazdym razem gdy chce sie zalogowac po raz pierwszy, schodze z kompa loguje sie nastepnego dnia, po wpisaniu hasla do profilu wyskakuje mi “podane…” pare znakow w okienku gdzie powinnam wpisac haslo na serwer i tyle, niechce nikogo oskarzac bezpodstawnie dlatego musze wiedziec, powtarzam nie pomylilam hasla, taka sytuacja jest od kilku dni…