Podane haslo do serwera jest nieprawidlowe

(Myszolo777) #1

prosze o pomoc nie znam sie na tym...:frowning: ostatnio zabezpieczylam sobie gg dodatkowym haslem tzn nie zaznaczylam opcji zapamietaj hasla w serwerze,jednak ostatnio gdy wchodze na gg, wyskakuje mi okienko "podane haslo do serwera jest nieprawidlowe".Tak zdarzylo sie tez dzisiaj,przedwczoraj i kilka dni wczesniej, wczoraj nie siedzialam na gg wcale, sadze ze ktos zlamal moje haslo dostepu,ale z drugim ma problem?? , ale nie rozumiem dlaczego jak tylko wchodze to wyskakuje mi ta wiadomosc? wylaczylam kompa zalogowalam sie jeszcze raz i nic juz sie nie wyswietlilo, ale za kazdym razem jak schodze i loguje sie nastepnego dnia znow wyswietla sie ta wiadomosc...mieszkam z ludzmi ktorzy sa do tego zadolni , wlamanie na gg nie stanowi dla nich zadnego wyzwania, tym bardziej ,ze korzystam z ich kompa jestem jednak musze byc pewna ze mi sie wlamuja, co mam zrobic zeby dodatkowo zabezpieczyc moje konto?? nie znam sie na tym prosze o pomoc ..z gory dziekuje :slight_smile:

(Kitiara54) #2

Je艣li masz problem z zachowaniem prywatno艣ci ,nie korzystaj z komputera wsp贸lnie z innymi osobami, a je艣li musisz to utw贸rz sobie nowy profil na gg,zabezpiecz has艂em wej艣cie do profilu i odinstaluj gg,Loguj si臋 ze strony http://web.gadu-gadu.pl/ ,przynajmniej nikt nie b臋dzie szpera艂 w archiwum.Zastan贸w si臋 dobrze czy nie pomyli艂a艣 hase艂 i nie oskar偶asz kogo艣...sprawd偶 korzystaj膮c z opcjii,zapomnia艂em has艂a. Por贸wnaj has艂o przys艂ane mailem,oczywi艣cie b臋dzie to te has艂o kt贸re pozwala 艂膮czy膰 si臋 z serwerem Gadu,aby stworzy膰 profil na innym komputerze,drugie has艂o zabezpiecza wej艣cie do profilu.

(Myszolo777) #3

nie nie pomylilam hasla, jak juz wczesniej pisalam okienko z ta wiadomoscia wyswietla mi sie za kazdym razem gdy chce sie zalogowac po raz pierwszy, schodze z kompa loguje sie nastepnego dnia, po wpisaniu hasla do profilu wyskakuje mi "podane..." pare znakow w okienku gdzie powinnam wpisac haslo na serwer i tyle, niechce nikogo oskarzac bezpodstawnie dlatego musze wiedziec, powtarzam nie pomylilam hasla, taka sytuacja jest od kilku dni...