Podczas gry online co jakiś czas następuje rozłącznie z serwerem

Baa, Robal ma rację, bo przy każdym rozłączeniu neta i ponownym połączeniu przydzielane jest inne IP.( urok TP) . Bor, To że magicznie to tez prawda bo na prawdę sprawa dziwna. Nie żeby to był jakiś ultra super uciążliwe, ale nawet dla wiedzy chciałbym to rozwikłać co może być nie tak. Nie wiem czy tp może coś takiego robić, tyle że zdaję mi się że po co mieli by takie coś robić, możliwe że gra jest bardzo czuła i dlatego tak się dzieję.

Roobal, z otla, podam za 2-3h. http://wklej.org/id/733657/

boshi , Infekcji nie widzę, ale śmieci są. Skoro masz KIS to proszę odinstalować Spybot - Search & Destroy oraz AVG Secure Search Następnie ustaw OTL’a zgodnie z instrukcją analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 wykonaj ponownie skan i zaprezentuj nowe logi OTL.txt oraz Extras.txt usuniemy pozostałości.

To że śmieci to bylem pewny, tyle że jeszcze nie doszedłem do etapu gdzie sam mogę wpisy kasować by czegoś ważnego nie wyrzucić z rejestru, Zaraz skasuje kisa, i AVG, bo to triale były, tzn AVG nawet nie wiem skąd się wziął, nigdy tego nie używałem.

Jeszcze jedno, jakie połączenie dobrze jest zrobić jeżeli chodzi o zabezpieczenie systemu? Spy boot + antywirus? bo z tego co wiem to trojanów spy boot nie wykrywa.

Skan OTL.txt

http://wklej.org/id/733843/

Extras.txt

http://wklej.org/id/733844/

Dzięki za zainteresowanie.

Ja nie prosiłem abyś odinstalował KIS za to prosiłem o odinstalowanie innych rzeczy. Spybot to program nie bardzo nadający się na dzisiejsze czasy, mało skuteczny. Zamiast niego dzisiaj proponuje Malwarebytes, który zresztą widać że masz.

Start - Panel sterowania - Aplet Dodaj usuń programy - znajdź i odinstaluj

Uruchom ponownie OTL klikasz Skanuj pokaż nowy raport OTL.txt po tych operacjach.

Kis odinstalowałem ponieważ, trial się skończył i syfił tylko. http://wklej.org/id/734009/

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

A co właściwie usuwa ten skrypt?

Log skryptu

http://wklej.org/id/734751/

log OTL-A po usuwaniu

http://wklej.org/id/734768/

Plik extras http://wklej.org/id/734769/

Głównie usuwa śmieci po zainstalowanych toolbarach oraz to co pozostało po moim zdaniem niepotrzebnie użytym Combofixie.

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Sprzątanie to usunie OTL’a wraz z jego kwarantanną

Wykonaj pełny skan Malwarebytes. Masz program na dysku. Jak coś wykryje zgłoś się z raportem na forum

Użyj Security Check [http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnost#entry9515](http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/page p 9515#entry9515) Uaktualnij to co wskaże program

http://wklej.org/id/735304/ log po skrypcie

kod po security check

Robię pełny skan malware.

Do aktualizacji

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reade … 11539.html

Czyli wszystko już jest ok? zauważyłem że po skrypcie który mi podałeś ( ten pierwszy) zniknęło mi sporo śmieci z partycji E. Wyglądały jak by były wycięte i nie szło się tego ręcznie pozbyć.

Co do malware, wykrywa coś tam, ale musiałem przerwać w dzień. Zaraz go uruchomię na noc i zobaczymy co tam będzie w raporcie.

Widzę, że dyskusja lekko odbiegła od tematu, więc postanowiłem podzielić wątek i przenieść nowy wątek do działu bezpieczeństwo. Jeśli system zostanie oczyszczony i nie rozwiąże to problemu rozłączania się gry, proszę kontynuować wcześniejszy temat (link poniżej), postaramy się znaleźć rozwiązanie problemu.

Wydzielono z tematu impuls-rozlaczajacy-podczas-gry-t485158.html#p3058846

Dobra Roobal, jutro przetestuję czy dalej tak się dzieje. Potem posta zedytuję by spamu nie robić.

Co wykazał raport?

Nie ukończyłem, nie wiem czemu, skanował 7h i nagle zniknął, a na pewno nie skończył bo na C był. Były 2 infekcje jakieś, ale nie mam pojęcia gdzie. Taki skan całego dysku może iść z 20h jak nie lepiej.

Tak jak pisałem, włączyłem na noc, po 12h nawet dysk C nie został ukończony a gdzie tu E i D które są stosunkowo dużo większe od partycji C, na moje oko dobre 25-30h skanowania, obłęd jakiś. Nie ukończę tego bo nie mam tyle czasu czekać na skan, na C przez 12h wykrył 2 infekcje, na E i G nie wiem.