Podczas otwierania filderów wychodzi mi komunikat

(Andrzejno) #1

Witam,

Jak w temacie nadmieniłem podczas otwierania niektórych folderów wyskakuje mi komunikat explorer exe. Są to foldery z filmami, na których takie mam problemy Nie wiem od czego mi się to mogło stać.

Nie tak dawno temu miałem formatowany dysk. To najczęściej mam podczas otwierania filmów

Oczywiście mi się to wszystko w dzienniku zdarzań zapisuje, przesyłam związku z tym screena

(goomish) #2

Przecież masz w Dzienniku Zdarzeń wyraźną wskazówkę co bruździ. Wywal ostatnio zainstalowne kodeki, problem powinien ustapić.

Mały UPDACIK:

Google twierdzą, że problem powoduje program do obsługi telefonów Samsuga. Odinstalowanie go pewnie nie wchodzi w grę, więc odszukaj ten plik (fun_avcodec.dll) i zmień mu nazwę. Jakaś funkcja Samsung PC Suite pewnie przestanie działać (podgląd/odtwarzanie plików wideo?), ale explorer nie będzie się już wykrzaczał.

(Andrzejno) #3

Witam,

Dzięki za wiadomość, ale już chyba tego nie mam, zainstalowałem sobie Allplayera i chyba nie mam tego, ale to widzę, ze to jednak jest od programu PC Samsung Suit, bo ja to mam i to pewnie od tego.

Na to wygląda ,że trzeba się tego programu pozbyć

Dzięki za podpowiedzi :slight_smile: