Podczas skanowania wyskakuje mi jakas instalacja. Jak to naprawic?

Otóż jakiś miesiąc temu zepsuł mi sie komputer i miałem przeinstalowywany windows, mam drukarkę której dość często używam, nie mam do niej żadnej płyty ale dostałem program od jednego człowieka… Zainstalowałem, drukowanie działa, ale skanowanie nie dzia ła jak powinno…

 

Otóż, przy próbie skanowania wyskakuje mi jakaś instalacja i trzeba to wyłączać żeby zaczeło skanować itd.

 

Kiedyś był normalnie, przed instalacja windowsa. 

 

W praktyce wygląda to tak:

 

https://www.youtube.com/watch?v=RT3ZXmUimTs&feature=youtu.be

 

Skanowarki potrzebuje glównie do skanowania zeszytów (tak, tak, gimbus) jak nie chce mi się wszystkiego odrazu przepisywać.

Van_Helsing, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

 

 

Widocznie brakuje mu jakichś sterowników. Pozwól mu wykonać tę instalację.

 

 

Chyba Skanera :slight_smile:

 

Dobra

 

 

 

No właśnie, instalacja się nie udaje.

 

Wyskakuje takowy komunikat.

 

 

Wciskanie “Retry” nic nie daje.

Jak można się zorientować chociażby z filmu jak też i z dalszej części pytania, Ty nie masz drukarki a urządzenie wielofunkcyjne Drukarka+skaner. Jak stwierdzasz sterowniki drukarki masz OK i działa dobrze a nie wiadomo dlaczego ze skanerem walczysz aby on nie działał normalnie tylko w sposób ułomny na jakiś sterownikach domyślnych Windowsa. To w sumie jest dość dziwne że ci w ogóle działa :slight_smile:

Jak napisał poprzednik posłuchaj się komputera a prawdopodobnie wszystko wróci do normy.  P takiej instalacji może będzie wymagany restart komputera więc go wykonaj

 

Zrobilem tak ale ciagle wyskakuje ten sam błąd.

  1. Podałeś film do HP F2100 ale czy to na pewno twoja drukarka?

  2. Nie piszesz jaki masz system Windows i czy sterowniki ściągnąłeś pod swój system?

  3. Czy instalujesz zgodnie z instrukcja producenta?

  4. Podany przeze mnie link jest jednym z wielu - może znajdź inny - wystarczy w Google wpisać HP F2100

  1. Tak, na pewno

  2. Mam Windows XP a wszystko ściągnałem z linku co mi podałeś

  3. Tak

  4. Dobrze, dziękuje.