Podczas uruchamiania gry komputer resetuje się

Witam, od pewnego czasu mam taki problem, mianowcie gdy próbuję uruchomić jakąś grę (fifa 07, 08, heroes of newerth) komputer się resetuje. Wygląda to następująco: uruchamiam grę, widzę czarny ekran przez ok. sekundę następnie przez mniej niż sekundę wyświetla się raport na niebieskim tle… jednak trwa to tak krótko że nie jestem w stanie nic z tego odczytać. Prosiłbym osoby które znają się na rzeczy o pomoc ponieważ sam sobie z tym problemem nie poradzę. Jeszcze jedno… udało mi się odpalić FIFE 07 jakieś 2 dni temu, nie wiem od czego to zależy ale czasami się nie resetuje, Heroes of Newerth też wczoraj udało mi się uruchomić, dzisiaj próbowałem i udało się 2 razy, ale ok. 4-5 razy nastąpił restart windowsa.

Mam Win XP sp2 , procesor 2.33ghz intel dual, 2gb ram, karte graf. nvidia geforce 8600 GTS. Sprzęt śmiga na zasilaczu 250V

Jaki model zasilacza dokładnie?

Jakie masz temperatury?

Żeby sprawdzić model zasilacza muszę rozkręcać obudowę, zrobię to jak znajdę chwilę wolnego czasu a co do temperatur to jeszcze nie sprawdzałem, ale zaraz wyszukam jakiś program i dam znać.

Temperatura procesora wynosi ok. 50-53 C, natomiast karty graficznej 61 C. Niestety nie wiem jak sytuacja ma się podczas grania w jakąś grę.

To jak będziesz sprawdzał jaki masz zasilacz wyczyść komputer w środku ,te temperatury są za wysokie.

Dodane 07.10.2011 (Pt) 22:08

Wyczyść także komputer w środku te temperatury są za wysokie.