Podczas uruchamiania gry komputer resetuje się


(Jasonjdavis183) #1

Witam, od pewnego czasu mam taki problem, mianowcie gdy próbuję uruchomić jakąś grę (fifa 07, 08, heroes of newerth) komputer się resetuje. Wygląda to następująco: uruchamiam grę, widzę czarny ekran przez ok. sekundę następnie przez mniej niż sekundę wyświetla się raport na niebieskim tle... jednak trwa to tak krótko że nie jestem w stanie nic z tego odczytać. Prosiłbym osoby które znają się na rzeczy o pomoc ponieważ sam sobie z tym problemem nie poradzę. Jeszcze jedno... udało mi się odpalić FIFE 07 jakieś 2 dni temu, nie wiem od czego to zależy ale czasami się nie resetuje, Heroes of Newerth też wczoraj udało mi się uruchomić, dzisiaj próbowałem i udało się 2 razy, ale ok. 4-5 razy nastąpił restart windowsa.

Mam Win XP sp2 , procesor 2.33ghz intel dual, 2gb ram, karte graf. nvidia geforce 8600 GTS. Sprzęt śmiga na zasilaczu 250V


(Marcin1025) #2

Jaki model zasilacza dokładnie?

Jakie masz temperatury?


(Jasonjdavis183) #3

Żeby sprawdzić model zasilacza muszę rozkręcać obudowę, zrobię to jak znajdę chwilę wolnego czasu a co do temperatur to jeszcze nie sprawdzałem, ale zaraz wyszukam jakiś program i dam znać.

Temperatura procesora wynosi ok. 50-53 C, natomiast karty graficznej 61 C. Niestety nie wiem jak sytuacja ma się podczas grania w jakąś grę.


(Marcin1025) #4

To jak będziesz sprawdzał jaki masz zasilacz wyczyść komputer w środku ,te temperatury są za wysokie.

-- Dodane 07.10.2011 (Pt) 22:08 --

Wyczyść także komputer w środku te temperatury są za wysokie.