Podczas Uruchamiania gry koputer resetuje sie

Witam mam komputer śweierzo po FORMACIE wszystko jest ok ale wystepuje jeden problem…ZAINSTALOWAŁEM NORMALNIE GRE ale gdy odpalam przy włączniu koputer restartuj sie… NP: podczas FIFA 08 MOST WANTED gry są orginalne… PROSZE O POMOC. PS.STEROWNIKI ITP INSTAOWAŁEM SAM, ZA BARDZO SIE NA TYM NIE ZNAM ALE PORADZIŁEM SOBIE… :smiley:

TheVirus2069 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej, karty dźwiękowej i karty graficznej ?

Jeżeli zbytnio się nie orientujesz, to napisz, jaką posiadasz płytę główną, kartę dźwiękową i kartę graficzną.

Sprawdzisz to programem EVEREST.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z pozycji:

Nazwa płyty głównej

Multimedia (karta dźwiękowa)

Karta wideo

Jaki posiadasz system operacyjny ?

Najlepiej zainstaluj jeszcze najnowszy DirectX 9.0c

Nazwa płyty głównej ASRock K7S8X v3 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

Mikroukład płyty głównej SiS 746FX

Ekran

Karta wideo RADEON 9200 SERIES - Secondary (128 MB)

Karta wideo RADEON 9200 SERIES (128 MB)

Akcelerator 3D ATI Radeon 9200 (RV280)

Multimedia

Karta dźwiękowa SiS 7012 Audio Device

:mrgreen:

1. Pobierz i zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

2. Pobierz i zainstaluj sterowniki do portu AGP Twojej płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

3. Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni, jeżeli wcześniej jakieś sterowniki do karty graficznej instalowałeś (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Ymmmmm Sterowników do głosu nawet nie ściągam :? Bo z głosem mam wszystko wporządku wszystko działa spróbuje najpierw płyte gówną :slight_smile: Dzieki za LINKI :slight_smile: Spoko Koleś jesteś i wszystko dobrze tłumaczysz :stuck_out_tongue: Pozdro napisze jak bedzie chodzić Wilki POZYTYW

TheVirus2069 , w związku z tematem: viewtopic.php?f=11&t=213590 Twój ostatni post poleciał w kosmos.

Witam!

Mam tą samą płytę główną i mam problem z dźwiękiem, ściągam, instaluje, włączam grę(np:NFS Most Wanted) i po chwili dźwięk się wyłącza, pozostaje restart. System i gra oryginalna. Stery usuwałem i od nowa instalowałem. Format też robiłem.

Ściągałem z tej strony: http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K7S8X%20R3.0&s=462 bo z tej co podał seba86mu to nie wiem jak ściągnąć.