Podczas używania klawiatury komputer "piszczy"

(tacyer) #1

Witam!

Wczoraj gram sobie w Tibie i ni z tego ni z owego gdy naciskałem klawiature komputer wydawał odpowiednią ilość "pisknięć" i lekko się zwieszał. Dziś normalnie pracowałem na kompuetrze i na chwile terz tak się działo. To coś dzieje sie z nienacka i trwa chwile potem używam klawiatury normalnie. Zopomniałem dodać że w tym czasie gdy naciskam dowolny klawisz na klawiaturze nic sie nie dzieje, tylko piszczy, brat na swoim koncie (co dziwne) niezaobserwował tego zjawiska w tak licznej formie. Czy może ktoś zna, albo przypuszcza co jest winą tego znajwiska?

(Drobok) #2

Proponuje przeczyścić klawiaturę (jak masz możliwość spróbuj pograć na innej) bo może to włąśnie wina klawiatury

(tacyer) #3

Jednak u bracika terz sie tak robiło, ale cału dzisiejszy dzień spokuj, dziwne :x

(Kowal9971) #4

Wiesz co? Podejżewam że to keyloggerek. Przeskanuj komputer, najlepiej nortonem i kasperskym ONLINE.

Tu masz linki do paru skanerów:

Potem spróbuj jeszcze SpyBot`em.

(tacyer) #5

Hmm, niepodejrzewałem keylogerka, ale przeskanuje, zapomniałes jeszcze dodać że te skanery Online chodza pod nieszczęsnym IE :stuck_out_tongue: To tak dla tych co nie wiedzą :slight_smile: Przeskanuje i napisze czy cos wykryto, wrzuce takrze logi.