Podczas używania klawiatury komputer "piszczy"

Witam!

Wczoraj gram sobie w Tibie i ni z tego ni z owego gdy naciskałem klawiature komputer wydawał odpowiednią ilość “pisknięć” i lekko się zwieszał. Dziś normalnie pracowałem na kompuetrze i na chwile terz tak się działo. To coś dzieje sie z nienacka i trwa chwile potem używam klawiatury normalnie. Zopomniałem dodać że w tym czasie gdy naciskam dowolny klawisz na klawiaturze nic sie nie dzieje, tylko piszczy, brat na swoim koncie (co dziwne) niezaobserwował tego zjawiska w tak licznej formie. Czy może ktoś zna, albo przypuszcza co jest winą tego znajwiska?

Proponuje przeczyścić klawiaturę (jak masz możliwość spróbuj pograć na innej) bo może to włąśnie wina klawiatury

Jednak u bracika terz sie tak robiło, ale cału dzisiejszy dzień spokuj, dziwne :x

Wiesz co? Podejżewam że to keyloggerek. Przeskanuj komputer, najlepiej nortonem i kasperskym ONLINE.

Tu masz linki do paru skanerów:

Potem spróbuj jeszcze SpyBot`em.

Hmm, niepodejrzewałem keylogerka, ale przeskanuje, zapomniałes jeszcze dodać że te skanery Online chodza pod nieszczęsnym IE :stuck_out_tongue: To tak dla tych co nie wiedzą :slight_smile: Przeskanuje i napisze czy cos wykryto, wrzuce takrze logi.