Podczas włączania systemu komputer się resetuje

Tak więc dzisiaj brat postanowił włączyć komputer, ale gdy system się kończy ładować komputer się resetuje i tak na okrągło.

Konfig

AMD Athlon XP 1700+

512mb RAM DDR 400mhz Kingston

GF 4MX 64mb

Płyta jakiś Asrock

Zasiłka i to najgorsze Modecom FEEL 350W zasilacz nie jest stary ma około roku.

Zdjąłem obudowe i odkurzyłem kompa trochę kurzu się nazbierało.Ale cały czas komp się resetuje.Próbowałem z trybem awaryjnym ale jak załadują się pliki znowu reset.Naszukałem się w google były takie przypadki ale gościu jeden napisał że wymienił MOBO drugi że zasilacz.I jeszcze jedno nie wiem czy ważne jakieś kilka dni temu przy uruchomieniu systemu wychodził błąd Generic Host Process for Win32 Services więc powiedział mi żebym zainstalował Winde od nowa.Od nowej instalacji system zaczął mulić.Muzyka podczas słuchania się zacinała.Cały system się zacinał.Sterowniki wszystkie zainstalowałem.A teraz to.Proszę o pomoc :frowning:

Troche to zagmatwanie jak dla mnie napisałeś. Pewnie wywaliło jakiś plik systemowy i nie może uruchomić. Jak masz tam coś ważnego to sciągnij sobie z neta jakiegos Linuxa LiveCD i przekopiuj dane na jakiegos pendrive’a. A win chyba do reinstalacji. Mozesz mu pamiec sprawidzić. Chociaż wątpie żeby od pamięci zamulalo kompa. A te sterowniki instalowałes z płytki orginalnej czy z neta ciagnales? Bo jak z neta to moze sie coś z nimi przyplątało. W sumie tego ramu tez duzo nie masz.

To przecież stary komp, ale mam UBUNTU 9.04 gdy wkładam je do napędu w ogóle płyta się nie chce zbootować. marcin_k , przeczytaj dokładnie mój post.Tak więc o mulenie mi nie chodzi bo w ogóle system nie chce się załadować tylko cały czas się komp resetuje. Podkreślam system był reinstalowany wczoraj.

No przecież widze że stary…:)Sam mam takiego:)

I rozumiem że masz tam coś tak ważnego że nie chcesz tego znowu formatować i instalować Windowsa od nowa? A masz ustawione w BIOSie żeby się pierwsze bootowało z płyty a potem z dysku? Ewentualnie możesz F11 podczas włączania i wtedy chyba jest wybór z czego się ma bootować.

f8 przed startem systemu i wybierz opcję by komputer nie resetował się po wystąpieniu błędu, podaj kod o sygnaturze 0x0000 bla bla

Dobra wyczyściłem dzisiaj kompa wiatrakiem, i teraz instaluje system.Więc to chyba było od kurzu.A i miałem ustawone bootowanie z DVD ale w ogóle nie chciało bootować.Dzięki za zainteresowanie sprawą. :smiley: