Podejrzana sprawa czy unikalna okazja?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84957557

Oceńcie to, bo nie wiem, jak mam to rozumieć.

sprzedawal zdrapki a teraz telefon? hm w opisie sprzetu pisze cos ze ma firme… zapytaj jaka itp. niech poda NIP, REGON itd.

Teraz te motki będą chodziły w takich cenach przez promocję w plusie…

Jednak sprzedający nie wzbudza do końca mojego zaufania :?

Mam takie same odczucia.

BTW 3 miesięczna gwarancja to chyba jakaś kpina :?

Dokładnie… zwłaszcza jeśli telefon jest nowy jak podaje sprzedający. Nowe motorolki mają 24 miesiące gwarancji. Coś tu nie pasuje. :!:

aju

A możesz zerknąć jeszcze raz na tę aukcję :?:

Co to za kombinacje ??

Zakończona ?? :shock:

No ,zakończona. ;]

Przedmiot został wystawiony przez sprzedawcę ponownie, ale cena wzrosta o prawie 100 zł :x

:evil:

Canaletto : zagadaj do niego i niech ci zrobi fotki wszystkich 10 motek razem :slight_smile: ale ja bym nie brał od niego zobacz na inne przedmioty… PSP za 700 zł bez przesady… komentarze za zdrapki i już jeden negatyw ma…

UWAGA!

Jestem pewny w 100% (widać po dwóch negatywach, pozytywie od gościa z kopertką, zaniżonymi cenami)

Jeśli nie chcecie mieć później problemów, stracić kaski to nic od niego nie kupujcie :!:

Ja napisałem do niego taskiego meila:

"Witam

Jestem jak pan z Łodzij i jestem zainteresowany kupnem od Pana telefonu. Czy mógłbym odebrać towar osobiście. Bo ta forma uważam, że jest najlepsza dla obu stron ponieważ unika się w przyszłości problemów.

dziękuje Pozdrawiam"

Zobaczymy co odpisze. oczywiscie to z łodzij to to tak specjalnie :wink:

Albo zarzycz sobie przesyłki za POBRANIEM

ale tylko z opcją wcześniejszego obejrzenia zawartości! Bo jak odbierzesz kamienie to będziesz żałował.

Ale powtarzam: to oszust jakich wielu na allegro :-x :-x

Również zgodze się z wami!

NIE KUPUJ U NIEGO !

Zobacz teraz ile ma Negatywów.

Odradzam!!

moim zdaniem to oszust ma 12 negatywów to duzo mowi za siebie :slight_smile:

ZŁODZIEJ!! OSZUST!! NIE WPŁACAJCIE PIENIEDZY!! POPRZEDNI KOMENTARZ MIAL BYC NEGATYWNY ALE ZE ZLOSCI SIE POMYLILEM, CO NIE ZMIENIA STANU RZECZY!! SPRAWA TRAFI NA POLICJE!!

UWAGA OSZUST!! NIE WPLACAJCIE PIENIEDZY!!

UWAGA OSZUST KUPILEM NOKIE 3100 CHCE ODEBRAC OSOBISCIE 12 SZT ,W ZADNYM WYPADKU NIE CHCE SIE ZGODZIC,NIE PRZELEWAJCIE PIENIEDZY WALEK NA 100% ,KONTO MA OD 3 TYGODNI , KOMENTARZE ZA ZDRAPKI PO 4.5ZL,JUZ ZGLOSILEM NA POLICJE I DO ALEGRO

a nie mówiłem :!:

Poprzedni sprzedawca okazał się oszustem, a co powiecie o tej aukcji :?:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84709048

Dlaczego tak tanio ? :-s

Bo

:wink:

nie ma papierów, brak baterii, karty pamięci. Mówiąc: telefon jest kradziony, oddam ogół sytuacji jaki panuje na tej aukcji :?