Podejrzane wpisy w logu

(Crooliq) #1

Bardzo bym prosił o sprawdzenie loga. Często zle mi dzialaja niektore programy.

Chodzi mi głównie o

(adam9870) #2

Log masz ok.

Wyjaśnienia co do wpisów o które pytasz.

Jest to niegroźny szpieg. Jeżeli zainstalujesz Service Pack 2 to sam zniknie. Ale jeżeli nie zamierzasz go zainstalować (co bardzo radzę zrobić) to możesz pozbyć się tego szpiega po prostu usuwając te wpisy w HijackThis.

Są to Twoje DNS'y.

Są wporządku więc proszę zostawić.

Usługa od sterownika karty graficznej.

Co do problemu to co masz na myśli pisząc "Często zle mi dzialaja niektore programy" :?

Możesz zajrzeć: XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

(Crooliq) #3

Dobra kit z programami, moze to ich wina...

Mam taki program CoreCenter cool'n'quiet który dostosowuje częstotliwość procka do potrzeb. I nie wiem czemu ciągle pracuje na maksymalnych obrotach, tak jakby coś potrzebowało mocy procka (a przy włączonym gg i winampie zawsze chodzil na minimalnej częstotliwości).

Może ktoś miał już taki problem i wie jak pomóc. Dodam że reinstalka nie pomogła. Poza tym nie wiem co to za proces csrss.exe. Wpisałem w googlach to wyskoczyło mi że to moze być jakiś wir. Poza tym przelecialem scannerem on line symanteca i znalazl ok 550 plików zainfekowanych wirem W32.HLLP.Sality.O i nie wiem jak go wywalić...

Jedno jest prawie pewne - coś używa mojego procka.

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 12:25

Aha i jeszcze strasznie mi sie dlugo włącza system, i zaiważyłem że tuż przed "odwieszeniem" się windy (jak już wszystko sie odpaliło) pojawia się na chwile proces imapi.exe. Na zagranicznych forach poruszano ten problem ale w sumie niektórzy piszą że to od nero a inni że to wirus.... Jak ktoś wie jak mi pomóc byłbym wdzięczny :slight_smile: