Podejrzenie infekcji komputera

Windows 7 64bity SP1 oraz IE9 powinny być dostępne do pobrania przez witrynę windows update. Zaktualizuj Javę oraz Adobe Readera

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale piszesz że pliki są Czy nie można w takim razie utworzyć ponownie skrótów na pulpicie? Prawym przyciskiem myszy na pulpit Nowy - Skrót Ewentualnie Panel Sterowania - Odinstaluj Program - znajdź na liście Open Office i skorzystaj z opcji Napraw

Kiedy daje na naprawę Open Office to wyskakuję, żeby włożyć dysk. Problem polega na tym ,że wszystko działa jak kliknę 2 razy ,tylko ikonki plików wyglądają ,jakby nie wykrywało programu np. pliki tekstowe nie mają ikonki worda. Dla dodatkowej informacji powiem, że mam Office 2007

Prawym przyciskiem myszy na ikonkę Właściwości - Skrót Zobacz czy ścieżka w Element docelowy jest prawidłowa

Ale są to pliki worda czy tekstowe (notatnika) Prawym przyciskiem myszy na plik Właściwości Zobacz Typ pliku Otwierany za pomocą co tam jest (można to zmienić)

Nie ma Element docelowy, tylko Lokalizacja i jest chyba wszystko dobrze. Chodzi mi o pliki Worda ,ale pliki Excela mają to samo, no i ikonki uruchamiające sam program.Zamieszczam screenshota.

2dbp853.png

Sprawdź najpierw to rozwiązanie http://support.microsoft.com/kb/2464297/pl#methodfor2

Niestety, nie pomoglo, ale dobra, da sie to przezyc. Dzieki za pomoc!