Podejrzenie infekcji.Rozłączanie się internetu


(Baartosh) #1

Witam. Pokrótce opiszę problem z moim komputerem. Otóż, od kilku dni następuje samoczynne rozłączanie się internetu (mam wrażenie, że załapałem coś przez Facebook), sam system uruchamia się długo, do tego dochodzą problemy z antywirusem (Bitdefender 2013 Internet Security), a mianowicie dość często po uruchomieniu komputera przez cały czas w zasobniku systemowym po najechaniu na ikonę programu ukazuje się informacja, że pliki programu są ładowane, jednocześnie w samym oknie programu jest wiadomość "Aktualnie jesteś chroniony. Brak zagadnień do naprawy". Czasami zdarza się również, że centrum akcji Windows pokazuje informację, że program antywirusowy i zapora sieciowa nie są włączone mimo, że w oknie programu wygląda na to że wszystkie składniki programu działają. Wykonałem skanowanie programem OTL i pokazuję logi do sprawdzenia. Z góry dziękuje za pomoc.

EXTRAS http://www.wklej.org/id/1002949/ OTL http://www.wklej.org/id/1002950/


(Acorus) #2

Odinstaluj HitmanPro 3.7,IObit Apps Toolbar v7.0,ESET Online Scanner v3.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.


(Baartosh) #3

Malwarebytes nie znalazł żadnych zainfekowanych plików. Dziękuję za pomoc.