Podejrzenie Keyloggera po kliknięciu w link z GG

Tak, tak, pewnie było wałkowane milion razy aby nie klikać w linki z gg, ale stało się. Podejrzewam keyloggera, niestety jedyna strona na którą musiałem się zalogować to właśnie forum dobreprogramy.

Log masz ok.

Możesz skasować te wpisy:

Pozamykaj porty robakom. W tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Proponuję zainstalować Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo w systemie, a poza tym tylko dla użytkowników z nim jest oferowana pomoc techniczna.

Może przeskanuj komputer programem AVG Anti-Spyware 7.5 (dawniej Ewido) po update. Jeśli coś znajdzie (poza cookie) to pokaż raport oraz możesz dodatkowo log z SilentRunners.

Z doświadczenia wiem, bo zajmuje się z reguły trojanami, że to nic nie da gdyż na kompie zawsze musi byś otwarty jakiś port chociażby 80 na przeglądanie stron więc wyprowadzić keyloger przez otwarty port to nie problem.

Nic nie poprawia, nie potrafi wykryć nawet blokady połaczenia sieciowego na otwartym porcie. Co prawda na niezdefiniowanych portach wykrywa ale jak w sieci wchodzi ktoś przez już otwarty port w ogóle nie reaguje.

Ja zawsze powtarzam że najlepszym wyjściem jest wyciągnąć wtyczki od neta