Podejrzenie spyware na komputerze

Witam. Otóż ostatnio skanowałem sobie programem Ad-Aware komputer i wykrył 68 obiektów. 2 z nich to cookie a reszta pliki, głównie systemowe. Dałem żeby niby zrobiło co należy to usunęło dwie rzeczy, a resztę nie. To potem drugi raz skanuje i dokładnie to samo wykryło to dałem żeby w kwarantanne pliki a coockie usunęło. Skanuję teraz 3 raz i dalej to samo, a wcześniej jak Nodem skanowałem to wykrył jakąś Tibie (Win32/PSW.Tibia.NAI) trojan a ja nigdy w to nie grałem. Po pierwszym skanowaniu myślałem ze program zrobi co do niego należy i pozmieniałem hasła, zajęło mi to z godzinę a tu znowu to samo… Zamieszczam log z hijackthis i pytanie czy muszę od nowa zmieniać hasła do ważnych rzeczy.

http://wklej.org/id/51193/

Druga sprawa jak chcę robić log z combofix pojawia że jest włączony NOD32 a jak go wyłączam nawet w msconfig i restartuje to dalej to samo, dlatego pominąłem go dla bezpieczeństwa, ale jak będzie potrzeba to podam. Proszę o pomoc i powiedzenie czy muszę w tym wypadku zmieniać hasła znowu czy raczej nie ma takiej potrzeby, z góry dziękuję.