Podejrzenie trojana - logi

Witam,

od pewnego czasu, gry/programy, których regularnie używałem zaczęły zwalniać. Po prostu wszystko zaczęło się “mulić” i ciąć. Podejrzewam, że może być to spowodowane pewnym programem, którego szukałem dla kolegi i przypadkowo uruchomiłem - nie jestem pewien, czy był czysty. Oto logi:

Do OTL’a wkleiłem następującą frazę:

Chciałbym też dodać, że mam niesprawną baterię i daty/godziny mogą być różne. I jeszcze, dlaczego moje logi są takie długie? Można je jakoś skrócić? Bo nie wiem, czy to jest normalne… i mam wątpliwości, czy log z OTL wkleił się cały, bo jest bardzo długi i strony ledwo dają radę z wrzuceniem go.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

Myzrael.

Czysto.

W OTL kliknij CleanUp.

Wykonaj pełny skan Dr.Web CureIt.

Gdy będą wirusy, pokaż raport.

Log OTL jest tak długi, bo reinstalowałeś system i w wtedy powstaje b. dużo plików, które OTL wyświetla.

O4 - HKLM…\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

do wykasowania potem mozesz przeskanować Trojan Removerem w trybie awaryjnym

100% czysto? Przepraszam, że tak pytam, ale głównie chodziło mi o ten, przypadkowo uruchomiony plik:

http://www.virustotal.com/pl/reanalisis.html?fc281eef0c4996170494ff2917275565dd7af88692bf7182e0954e74da83ca25-1263657748

Jak widać, są 2x trafienia w Trojany - czytałem o nim raporty i sam nie wiem, czy jest groźny, czy nie (wygląda na to, że raczej nie).

Dr.Web CureIt nic nie znalazł…

Pozdrawiam,

Myzrael.

To jest raczej fałszywy alarm.

Aha, rozumiem.

Dziwne, bo ostatnio grając w przeglądarkową grę - znacząco ona zwolniła, nie wiem dlaczego… może to rzeczywiście wina jakiegoś wirusa?