Podejrzenie wirusa,prosze o sprawdzenie loga!

w tym temacie:http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=166669&highlight= myślałem że problem z ,wuacult.exe’’ jest spowodowany przez jaką podamianę plików.Sprawdziłem że to nie proces,wuacult’’ lecz ,Wuauclt’’ kolega El Presidento pisze że to wirus.Jak teraz terz mam takie podejrzenie ponieważ podczas skanowania systemu programem kaspersky Internet Security 6.0 komputer zmuszał mnie do restu kompa.poniżej daje logi do sparawdzenia! !!

Log HT jest “czysty”. Jeżeli mimo tego masz jakieś kłopoty z systemem, podejrzewasz wirusa - to tutaj tego nie widać. Spróbuj jeszcze Silent Runners.

proszę to chyba te logi

Log ucięty. Musisz poczekać na komunikat “All Done”.

Daj log z ComboFix.

Czekaj aż zrobi (będzie w międzyczasie restart).

ok pierw log z silent runners:

Log ok.

Zapodaj sobie ten fix

Do notatnika wklej:

Plik > zapisz jako > zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki > zapisz pod nazwą Fix.reg np na

pulpicie > dwuklik na Fix.reg > potwierdzasz > restart.

Jak nie potrzebujesz możesz odinstalować C:\Program Files\ Alcohol Toolbar

qrczak13 tego fixa nie będe wklejał i to nie żaden wirus… ściągnolem jakaś poprawkę i juz nic nie wyskakuje! !!

FIX podany przez qrczaka powoduje przywrócenie domyślnych ustawień dla wartości BootExecute, w której są określone polecenia ‘wykonywane’ że tak się wyrażę podczas startu systemu. Napewno przywrócenie domyślnych ustawień tej wartości nie spowoduje żadnych szkód, a będziesz mieć pewność, że wszystko jest dobrze ustawione.