Podejrzewam Rootkit-Gen

Dwa dni temu oglądałam filmik na youtube i w pewnym momencie komputer sam zrestartował się. Poniewaz nigdy sie to do tej pory nie zdarzyło, a mam juz sprzęt 3 lata, nabrałam podejrzeń, że to może być wirus. I rzeczywiście, kiedy system ponownie się załadował, Avast poinformował, że w pamięci operacyjnej znajduje się wirus Rootkit-Gen. Zainfekowany plik to c:\huadio.tmp

Przesunęłam go do kwarantanny i od tamtej pory cisza. Poszukałam trochę w necie i natrafiłam na różnych forach skargi innych uzytkownikow na identyczną sytuację z avastem i tym plikiem. Przeskanowalam huadio.tmp skanerem online kaspersky`ego - nic nie wykrył. Posłałam go rowniez do analizy na virustotal.com, wynik 11 na 36 programow zaklasyfikowało go jako wirusa.

Nie znam się kompletnie na hijackthis, może ktoś z Was luknie na logi i będzie mógł stwierdzić, czy rzeczywiscie mam wirusa?

Log jest tu http://wklej.org/id/5384/

Log ok

Podaj log z Combofix

Hmm, a czy jest jakis program o działaniu podobnym do Combofix, tylko zeby sam niczego nie usuwał? Wolalabym na razie tylko zrobic log bez kasowania czegokolwiek…

O nic się nie bój, on usuwa tylko wirusy