Podejrzewam wirusa ale nie umiem go znaleźć

Witam
Mam 2 problemy na laptopie po pierwsze co chwile przycina mi internet , a po drugie samo publikuje zdjecia nike na facebooku probowalam wszystkiego i jestem juz głupia
Pomocy

Sprawdź webowe aplikacje Facebooka (np. gierki “candy crush saga”), najlepiej cofnąć każdej autoryzacje z ustawień i może problem zniknie.

nie mam żadnej wszystkie usunelam a wyskakuje mi zdjecie nike ktore taguje mi znajomych

Po pierwsze zmień hasło na facebooku puki masz jeszcze do niego dostęp z innego “bezpiecznego urządzenia - nie zainfekowanego” dodatkowo sugeruje włączyć weryfikacje dwu etapową 2fa

Na poczcie również zmień.

System możesz przeskanować tymi programami:



A przed założeniem postu zalecam stosować sie do regulaminu:

I wysłać logi bo tutaj chyba nikt nie jest wróżbitą będzie miał czas to sprawdzo to @iJuliusz
Jak będziesz skanować powyższymi programami kompa to też podeślij loga z niego jak coś znajdzie.

dzieki sprobuje tych programow haslo do fb zmienialam z 5 razy dwuetapowa zalozona juz od miesiaca a i tak fotki wyskakują no nic sprubuje tych skanerow

Możesz pokazać screena jak to wygląda ?!
Może masz jakaś śmieciową apke podłączoną pod konto które ci to spamuje zdalnie.

screena czego bo nie zajarzylam

z tej sytuacji…

dopiero jak znowu sie pokaza fotki bo usuwam je bo sie znajomi skarza

To może spam bot jakiś wypatrzył sobie twój profil ustaw możliwość wstawiania postów pisania komentarzy tylko do “znajomych” a profil widoczność daj na prywatny.