Podgląd niedociągnietych filmów

poszukuję takiego właśnie narzędzia,proszę o pomoc kto zna taki program?jest na stronie vortalu nie jaki zoom player ale nie dziala mi. nie wiem o czemu. jakim programem moge po prtostu podejrzeć to co już sie sciagneło?używa ktoś może takiego programu.z góry dziękuję

Np. VideoLan :slight_smile:

a jakim programem ściągasz i jaki tytuł filmu ?

Bo tak to można sobie prorokować …

a co za różnica jaki tytuł filmu???nie rozumiem. jest jakaś różnica dla programu miedzy tytułem"X" albo “Z”?

Jeśli chodzi o program to jest różnica (inny rodzaj formatu pliku w tempie) dlatego podaj nazwę programu :slight_smile:

zasadnicza …

bo film x np. może wymagać jakieś kodeki

A co do problemu - nadal nie znamy nazwy programu …

Mamy przypuszczać, że chodzi o emule ? bitcomet ?, bearshare?, imesh, edonkey, kazaa ?, bitlord … i wiele innych …

A w niemal każdym jest zupełnie inna konfiguracja.

chodzi o bit comet. ale dalej nie rozumiem o co chodzi z tym tytułem co mają kodeki do tytułu filmu? mam film “A” który używa kodeków np :“X” a z twojej wypowiedzi mozna zrozumiec ze po zmianie tytyłu film moze wymagac innych kodeków…co ci z tego ze podam ci tytuł.chyba ze chodzi ci o to ze bedziesz wiedziec po filmie jakich kodeków używa wtedy sie zgodze z twoja wypowiedzią :smiley:

VideoLan powinien dać radę :slight_smile:

dzieki Myszak :smiley: zaraz zobacze czy działa

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 7:35

działa,wielkie dzieki

A ja mam ten sam problem tylko ściągam w edonkey2000. Czym podglądać?

z tego co wiem filmów ściągnanych przez eMule i eDonkey nie da się podglądać :slight_smile:

a ja polecam freeware o nazwie “MPlayer Starter Frontend” - odpala mi wszystkie niedociągnięte filmy w różnych formatach